x 


1000 Bardaklık Bakır Çay Ocağı

En kaliteli endüstriyel çay yapma makinalarının sanayi tipi çay ocaklarının otomatik çay yapan makinelerin en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
1000 Bardaklık Bakır Çay Ocağı ABGÇK1000:Yüksek kapasiteli çay üretimiyle büyük kahvelerde, yemekhanelerde, çay ocaklarında tercih edilen bu ürün, doğalgazla çalışabilir veya tüp gazla çalışabilir, standart üretimi tüplü olarak yapılmaktadır - 1000 bardaklık bakır çay ocağı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 23.820,14 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

1000 Bardaklık Bakır Çay Ocağı ABGÇK1000

 * Bakır işlemeli kaplama Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Yandan kahve gözlü
 * LPG tüp gaz veya doğalgazla çalışır
 * Az yakar, yakıtta cimridir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Yanma esnasında ısıyı suya daha rahat iletmesi için özel tertibatlıdır
 * Kesenizin dostudur
 * Bu sitedeki bütün ürünler gibi 2 yıl garantilidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Arızalı Böyle bir çay kazanınız varsa Tamiri Bakımı Servisi veya Doğalgaz Dönüşümü İçin Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

1000 Bardaklık Bakır Çay Ocağı ABGÇK1000:Gazla çalışan kahveci ocağı bölümündeki bu ürün; sıcaklık kaybını önleyen izolasyonlu tasarımıyla düşük gaz sarfiyatıyla enerji tasarrufu sağladığından işletme maliyeti gayet düşük fiyatlıdır. Bünyesindeki su filtresiyle içerisinde demlenen çayın tadı bozulmaz, müşterileriniz demlediğiniz çayın tadına doyamaz - 1000 bardaklık bakır çay ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (4)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

gumbala bakır çay kazanımız musluğundan alev aldı gaz kaçırıyor tamirini nerede yaptırabilirim?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Gumbala kahveci tipi çay ocaklarının tamirini-bakımını 0212 2974432 telefonlu teknik servisimizde yaptırabilir ve termostatları rezistansları muslukları gibi yedek parçalarını da alabilirsiniz

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

tek bakır demlik satıyorsanız fiyatları ne kadar üzeri desenli olacak

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Elde işlemeli bakır demlik fiyatları adresinize gönderilmiştir

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok