x 


150 Cm Havşa Başlı Flex Gaz Borusu

İmalatçısından İndirimli 150 Cm Havşa Başlı Flex Gaz Borusu Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 150 Cm Havşa Başlı Flex Gaz Borusu Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi; Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından gaz borusu
150 Cm Havşa Başlı Flex Gaz Borusu M.D151.14: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel 150 cm havşa başlı flex gaz borusu modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından 150 cm havşa başlı flex gaz borusu fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 216,56 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

150 Cm Havşa Başlı Flex Gaz Borusu M.D151.14

Paslanmaz Çelik Esnek Gaz Fleksi  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
150 cm ve her iki tarafı da dışa konik, yuvarlak başlı, havşalı kullanıma uygun
Çift rekorlu 16x1.5
* Her iki ucu rekorludur  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Her iki tarafının da dışa konik bağlantı şekli vardır
* Yüzüklü bağlamaya uygundur  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Endüstriyel gaz bağlantılarında kullanılır
* Kıvrılabilir esnek paslanmaz çelik metal fleksi borudan üretilmiştir  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 150 Cm Havşa Başlı Flex Gaz Borusu fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 150 Cm Havşa Başlı Flex Gaz Borusu modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 150 Cm Havşa Başlı Flex Gaz Borusu fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

150 Cm Havşa Başlı Flex Gaz Borusu M.D151.14: Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 150 Cm Havşa Başlı Flex Gaz Borusu alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok