x 


22 No Et Kıyma Çekme Makinesi

Profesyonel kıyma makinesi modelleri kaliteli ekonomik et kıyma çekme makinesi fiyatları sanayi mutfağı tipi eti ezmeden kıyma çeken makine teknik şartnamesi uygun 22 no kıyma makinesi fiyatı özellikleri
22 No Et Kıyma Çekme Makinesi OHE.EK.2202:Kasaplar, yemekhaneler, endüstriyel mutfaklarda kullanılan profesyonel kıyma makinesi 22 no'lu modellerindendir. Üretimi kaliteli döküm ve nikelaj kaplamadan yapılan kıyma çekme makinesi fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi et kıyma makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu eti ezmeden kıyma haline getiren makine bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir dişlisi, helezonu sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. 22 no et kıyma çekme makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 23.035,32 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

22 No Et Kıyma Çekme Makinesi OHE.EK.2202

* Motor gücü: 1.1 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji: 380 V
* Ağırlık: 65 kg
* Ölçüler: 34x82x39 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 450 kg/saat
* Döküm üzerine nikelaj kaplıdır
* Eti ezmeden kıyma haline getirme ve et sıkışması esnasında 2 sn geri çalıştırabilme özelliği vardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güvenlik amaçlı el koruma ve acil durumlarda kullanılan acil stop butonu mevcut
* Profesyonel saatte 450 kg kıyma çekme kapasiteli makine 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (motoru, helezonu, şanzıman dişlisi, aynası, hunisi, aparatları v.b. kıyma makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal 22'lik kıyma makinesi yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Ayrıca elinizde böyle bir kıyma makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, kıyma makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel kıyma çekme makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

22 No Et Kıyma Çekme Makinesi OHE.EK.2202: Saatte 450 kiloya kadar kıyma çekebilen kıyma makinesi çeşitlerinden, eti ezmeden ve suyunu çıkarmadan 22 numaralı et kıyma çekme makinesinin imalatı profesyonel üretimi kaliteli döküm üzerine nikelaj kaplama malzemelerle yapılmış, acil durumlarda durdurma butonlu veya et sıkışması anında 2 saniye geri çalıştırma özellikli, kullanışlı kıyma makinesi modelidir - 22 lik et kıyma çekme makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (1)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

https://mutfakmerkezi.com/resimler/alveo_22_no_paslanmaz_kiyma_makinesi_alveo_endustriyel_kiyma_makinasi.jpg
En uygun fiyatlarıyla 12'lik 22'lik krom çelik kıyma makinelerinin satışını da yapıyoruz 0212 2370749

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok