x 


4 Demlikli Şamandıralı Çay Kazanı

Ekonomik paslanmaz 4 demlikli şamandıralı çay kazanı fiyatları fabrikasından endüstriyel inox krom 4 demlikli şamandıralı çay kazanı modelleri dayanıklı sanayi tipi inoks çelik 4 demlikli şamandıralı çay kazanı teknik şartnamesi
4 Demlikli Şamandıralı Çay Kazanı DE13S:Fabrika askeriye yemekhanelerinde kullanılan bu 4 demlikli şamandıralı çay kazanı yoğun çay tüketimini karşılayabilecek kapasitede 4 demlikli şamandıralı çay kazanıdır - 4 demlikli şamandıralı çay kazanı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 18.423,65 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

4 Demlikli Şamandıralı Çay Kazanı DE13S

* Kapasite: 46 litre Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 680x610x680 mm
* Paket ölçüleri: 700x495x490 mm
* Ağırlık: 17 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç: 4400 W
* Su tesisatından otomatik olarak su alır
* 304 kalite paslanmaz krom çelikten imal edilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kabini sayesinde ısı tasarrufu sağlar. El yakmaz
* Çay haznesi ve süzgeci paslanmaz çelikten üretilmiştir
* Çay lezzetinin uzun süre bozulmamasını sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplu tüketim olan yerlerde kullanıma uygundur
* Hijyenik ve dayanıklıdır
* Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Termometrelidir
* Su ısıtma sistemi özel olarak tasarlanmıştır
* Paslanmaz çelik tüp rezistans kullanılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar
* Isıtıcıyı koruyan emniyet sistemi vardır
* Otomatik su alma özelliği Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

4 Demlikli Şamandıralı Çay Kazanı DE13S:Yemekhane fabrika ve askeriye gibi toplu çay tüketimi yoğun olan yerlerde 46 litre kapasitesiyle kullanıma uygun olan bu 4 demlikli model şamandıralı sistem çay kazanının imalatı 304 kalite paslanmaz krom çelikten yapılmıştır - 4 demlikli şamandıralı çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok