x 


4 Katlık 4 Dairelik Ev Tipi Hidrofor

İmalatçısından en kaliteli ev tipi hidroforların modelleri dört katlı binalara 4 dairelik apartmanlara en uygun küçük hidroforlar toptan ev tipi hidrofor satış listesi villa tipi hidrofor motoru fiyatlarıyla hidrofor pompası pervane yedek parçası satıcıs
4 Katlık 4 Dairelik Ev Tipi Hidrofor SMJH 85:4 kata kadar su basmak için profesyonel ev tipi küçük hidrofor fiyatları dört dairelik binalarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik ev tipi hidrofor modelleri villalar için villa tipi hidrofor teknik şartnamesi dört katlı konutlarda kullanılan ev tipi basınçlı su verme hidroforu fiyatı özellikleri bahçe sulaması için küçük hidrofor fabrikası 4 dairelik apartmanlar için flatörlü ev tipi hidrofor bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 16.139,09 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

4 Katlık 4 Dairelik Ev Tipi Hidrofor SMJH 85

 * 4 Kata 4 daireye yeterli olan hidroforun pompa motoru 0.65 kw 0.85 hp gücündedir - Ev ve villa tipi küçük hidrofor satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 220 Voltluk monofaze 50 hz elektrikle çalışan hidrofor pompası modelidir

 * Dört katlı dört dairelik ev tipi hidroforun 2 ile 4 bar arası çalışma basıncı vardır

 * 1 saatte su basma kapasitesi en fazla 3.5 m3 dür - Ev ve villa tipi küçük hidrofor satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 4 katlık 4 dairelik hidroforun basınç tankının hacmi 24 litredir

 * Ölçüleri (en-boy-yükseklik) 350*440*590 mm olan ev tipi hidrofor jet tipi pompayla donatılmıştır

 * 4 katlık binaya ve toplamda 4 daireye basınçlı su sağlamada yeterli küçük hidrofor modelidir - Ev ve villa tipi küçük hidrofor satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ev tipi hidrofor fiyatlarına sıvı seviye flatörü ve 5 metrelik kablosu dahildir

 * Dikkat:Hidrofor fotoğrafları orijinaline olabildiğince yakın konulmuştur; değişiklikler gösterebilir, sipariş sonrası güncel fotoğrafı talep edebilirsiniz.

4 Katlık 4 Dairelik Ev Tipi Hidrofor SMJH 85:Ev tipi hidroforlar küçük sulama hidroforları villa suyunu basınçlandırma hidroforları modellerinden 4 katlık 4 dairelik ev tipi hidroforun imalatı kaliteli jet pompalı hidroforlar fabrikası üretimi profesyonel basınçlı temiz su vermek için üretilmiş profesyonel mini hidrofor modelidir - Ev ve villa tipi küçük hidrofor satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bahçe sulama hidroforu 4 daireye yeterli hidroforlar fıskiyeli park sulayıcı hidroforu olarak ve basınçlı su gereken her yerde kullanılan küçük hidrofordur - Ev ve villa tipi küçük hidrofor satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok