x 


7 Litrelik Sıcak Su Otomatı

İmalatçısından en kaliteli 7 litrelik sıcak su otomatı modelleri en uygun 7 litrelik sıcak su otomatı toptan 7 litrelik sıcak su otomatı satış listesi 7 litrelik sıcak su otomatı fiyatlarıyla 7 litrelik sıcak su otomatı satıcısı telefonu 0212 2370749
7 Litrelik Sıcak Su Otomatı R32:En uygun 7 litrelik sıcak su otomatı fiyatı garantisiyle kaliteli 7 litrelik sıcak su otomatı çeşitleri profesyonel ve ekonomik 7 litrelik sıcak su otomatı markaları Telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.441,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

7 Litrelik Sıcak Su Otomatı R32

* Kapasite: 60 bardak / 7 litre - 7 litrelik sıcak su otomatı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 30,5x30x36 cm
* Paketli ölçüler: 31,5x27,5x39 cm
* Ağırlık: 2,5 kg
* Güç: 1200 W - 7 litrelik sıcak su otomatı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 304 kalite krom paslanmaz çelikten üretilmiştir
* Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar
* Hijyenik ve dayanıklıdır
* Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur - 7 litrelik sıcak su otomatı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Isı yalıtımlı kulpları vardır
* Su seviyesi için göstergeleri vardır
* Su ısıtma sistemi özel olarak tasarlanmıştır
* Paslanmaz çelik tüp rezistans kullanılmıştır - 7 litrelik sıcak su otomatı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar
* CE belgelidir
* Su ısıtma su kaynatma makinası olarak kullanılan bu profesyonel 7 litrelik sıcak su otomatı 2 yıl garantili satılmakta olup, 7 litrelik sıcak su otomatı yedek parçaları (musluğu, kulbu, su seviye göstergesi v.b. 7 litrelik sıcak su otomatı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal 7 litrelik sıcak su otomatı yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca elinizde böyle bir 7 litrelik sıcak su otomatı var ve arızalıysa veya 7 litrelik sıcak su otomatının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli 7 litrelik sıcak su otomatı tamircilerinden oluşan teknik servisimize 7 litrelik sıcak su otomatı bakımını onarılacak 7 litrelik sıcak su otomatı tamirini servisini yaptırabilir, 7 litrelik sıcak su otomatı yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel 7 litrelik sıcak su otomatı bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

7 Litrelik Sıcak Su Otomatı R32:Sanayi tipi profesyonel sıcak su otomatlarından bu 60 bardaklık 7 litrelik sıcak su otomatı ofislerde kafelerde su ısıtmakta kullanılan CE belgeli 7 litrelik sıcak su otomatıdır - 7 litrelik sıcak su otomatı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok