x 


Ahşap Tuvalet Kağıdı Aparatı

İmalatçısından İndirimli Ahşap Tuvalet Kağıdı Aparatı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Ahşap Tuvalet Kağıdı Aparatı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Ahşap Tuvalet Kağıdı A
Ahşap Tuvalet Kağıdı Aparatı PAL-3442-A Özellikleri / Malzemesi Mini pratik tuvalet kağıdı dispenseri Ahşap olarak üretilmiştir. Endüstriyel Ahşap Tuvalet Kağıdı Aparatı imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Mini pratik tuvalet kağıdı dispenseri modelleri fiyatları, toptan Ahşap Tuvalet Kağıdı Aparatı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 462,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ahşap Tuvalet Kağıdı Aparatı PAL-3442-A

Mini pratik tuvalet kağıdı dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Mini pratik tuvalet kağıdı dispenseri
Ahşap olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Ahşap Tuvalet Kağıdı Aparatı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Ahşap Tuvalet Kağıdı Aparatı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Ahşap Tuvalet Kağıdı Aparatı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Ahşap Tuvalet Kağıdı Aparatı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok