x 


--Akülü Yer Yıkama Makinasi Fırçalı Yer Yıkama Otomatı

En kaliteli yer yıkama yer cilalama zemin temizleme mermer parlatma makinelerinin tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Dar alanlara sahip fabrika temizliği depo temizliği büro temizliği gibi işlerinizi rahatlıkla görebileceğiniz bu akülü yer yıkama makinasını sorunsuz olarak kullanırsınız. Bu akülü yer yıkama otomatı Tek bir geçişte hem yıkar hem de kurular. Arayabilirsin
Satış fiyatı 9.999.999,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Akülü Fırçalı Yıkama Makinası Yuvarlak Fırçalı Sulu Akülü Yer Yıkama Otomatı AAYO60

Ovalamalı Akülü Yer Yıkama Makinesi İtmeli Su Emmeli Yuvarlak Fırçalı Akülü Yer Bakım Makinası

Akülü Yer Yıkama Makinası üzerindeki Şarjlı 24 Voltluk Akülerle çalışır, IP x 4 Sınıf Elektrik Korumalıdır.
Yıkama makinası motor gücü 810 Watt 
Vakum Bölümü Hava Debisi Saniyede 25.3 Litredir 
Maksimum vakumlama (KPA) 11 
Sessiz çalışan bir yer yıkama makinasıdır; 1.5 metrede Ses Basınç Seviyesi 65,8 DB dir 
Yer yıkama alanı kapasitesi saatte teorik olarak  1800 m olup pratik kapasitesi ise 1080 m.dir.
Yıkama yaparken ovalama genişliği 45 santimdir.
Vakumlama esnasındaki silici emiş lastiği genişliği 76 santimdir.
Temiz yıkama suyu haznesi 40 litredir
Kirli su emiş deposu haznesi 40 litredir
Yıkama fırçası 1 adettir
Yıkama fırçası çapı 46 santim
Yıkama fırçasının uyguladığı basınç 19 kilogram
Yıkama fırçası dönüş hızı 135 devir
Akülü Yıkama Makinası Uzunluğu 119 santim
Akülü Yıkama Makinası Genişliği 51 santim
Akülü Yıkama Makinası Yüksekliği 105 santim
Net Ağırlığı 88 Kilogram
Çalışma Ağırlığı Temiz Su Dahil 220 Kg.
Su debisi Dakikada 0,55 den 1,1 litreye kadar
Maksimum Çalışma Süresi 3 Saattir.
Akülü yıkama makinasının akülerini şarj eden akü şarj cihazı fiyatlara dahildir.

Bu fırçalı akülü yer yıkama makinası; Sessiz çalışır, yıkama esnasındaki manevra kabiliyeti yüksektir.

Bu akülü Yer yıkama makinasıyla; Sadece 1 litre su ile 64 m2 alan temizlenebilir. Sese hassas alanlarda bile gün içinde temizliğe izin verecek kadar sessizdir.
Zeminler tek geçişte temizlenip kurur ve kompakt tasarımı sıkışık alanlarda bile köşe bucak temizliğe izin verir. EDS-ECO Solüsyon dozajlama- opsiyonu,deterjan değişim aralarını uzatır.Konsantre deterjan kartuşu bitene kadar 40 litrelik tankı 38 defa doldurabilirsiniz. Aynı akü ile %10 daha fazla çalışma süresi verimliliği arttırır. Bu seri, etkin zemin temizliğini hızlı, sessiz ve pahalı olmayan bir iş haline sokar.

Zemin Yıkama Makinasına Entegre vakum ünitesi sayesinde düşük ses düzeyi; yeni silici lastik dizaynı ve özel lastiklerle her yerde her zaman temizlik mümkündür.
Ayarlanabilir fırça basıncı, 45-53 cm\'lik değiştirilebilir platformlar temizlik işine göre uyarlamayı mümkün kılar.
Sağlam ovalama platformu, güçlü silici lastik kolu, geniş tekerlekli güçlü traksiyon ünitesi; bütün elektrikli parçalar su geçirmez bir kutuda muhafazalıdır. Doğrudan enjeksiyonla otomatik ve kesin deterjan karışımı için geliştirilen EDS (Ekonomik Solüsyon Dozajlaması)

Akülü Yer Yıkama Makinası 2 yıl garantilidir
10 yıl bütün yedek parçalarını bulundurma garantisi vardır; Akü Şarj Aleti, Aküleri, Yıkama fırçası, vakum parçaları, yıkama parçaları ve benzeri parçalar...

Yer yıkama makinası fiyatlarına; kullanım alanının hazır olmasından sonraki; montajı, test çalıştırması ve kullanımı hakkındaki bilgilendirme dahildir, ücretsizdir.

Not: Firmamız, Sürekli ürün geliştirme nedeniyle; yer yıkama makinelerinin model, şekil, teknik özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Böyle bir yer yıkama makinanız zaten var ve arızalı ise; yer yıkama makinası tamiri bakımı servisi ve rulosu, fırçası, motoru, lastiği ve benzeri parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yer yıkama makineleri bölümündeki bu akülü yıkama paspaslama makinası küçük boyutu ve kompakt tasarımıyla büyük akülü yer yıkama makinalarının yaptığı işleri rahatlıkla yapıp işletmenizin ihtiyacını karşılar. Fabrika temizliği depo temizliği mağaza temizliği gibi çeşitli yer yıkama görevlerini rahatlıkla yerine getirir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Akülü Yer yıkama makinesi ihtiyaçlarınıza çözüm bulabileceğiniz bu fırçalı akülü yer yıkama makinasıyla işletmenizin ihtiyacı olan süratli paspaslama yıkama ve vakumlama işlerinizi rahatlıkla yaparsınız. Kullanımı gayet kolay olup, dayanıklı ve sorunsuz bir çalışma sağlar. Satış sonrası teknik destek hizmetleriyle de kusursuz bir makinadır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dar alanlara sahip fabrika temizliği depo temizliği büro temizliği gibi işlerinizi rahatlıkla görebileceğiniz bu akülü yer yıkama makinasını sorunsuz olarak kullanırsınız. Bu akülü yer yıkama otomatı Tek bir geçişte hem yıkar hem de kurular. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok