x 


Bar Buzdolabı Kilidi

İmalatçısından en kaliteli soğutucu dolapların kilitleri modelleri fazla ısınmayan fırınlara uygun mayalandırma fırını kilidi fabrikası üreticisinden toptan bar buzdolabı kilidi satış listesi buzdolabı kilidi fiyatlarıyla buzdolabı kilidi satıcısı
Bar Buzdolabı Kilidi Çeşitleri Üreticileri OR-3041 :Profesyonel mayalandırma dolapları, teşhir dolabı, fazla ısınmayan fırınlar, vitrin dolapları, çeşitli soğutucu dolaplarında kullanılan bar dolabı kilidi kaplan tipi modellerindendir. Üretimi zamak metal kaliteli yapıldığından buzdolabı kilidi fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi buzdolabı kilidi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu bar buzdolabı kilidi nasıl sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Bar buzdolabı kilidiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 485,10 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Bar Buzdolabı Kilidi OR-3041

Anahtarsız Zamak Metal Buzdolabı Fırın Kilidi - Genelde Dik Monte Edilen Kilit

Ağırlıklı olarak soğutucu dolaplarda kullanılan bu kilit; dışarı fazla ısı kaçırmayan fırınlarda fırın kilidi olarak da kullanılmaktadır.  Kilitleme şekli karşılığı içine alarak dille kilitleme şeklindedir.
Vitrin buzdolapları, pasta börek fırınları, tabak ısıtıcılar, mayalama kabinleri, sıcaklık dolapları ve benzeri endüstriyel cihazlarda endüstriyel mutfak piyasası tarafından kullanılmaktadır.

Kaplan tipi vitrin dolabı kilidi; zamak metalden üretilmiştir
Yüksekliği ayarlanabilir kilit karşılığı; kaplan tipi dolap kilidi paketi içerisinde vardır
Standart olarak kilit yüzeyi kromaj kaplıdır, ayrıca ekli fotoğrafı üzerinde görülen siyah kısım plastik koruma kapağı şeklindedir.
Bu kilit; yüksek adetli siparişler veya ihracat için elektrostatik boyalı olarak üretilebilir. (Siyah plastik kısım hariç)

Not: Sürekli ürün geliştirme nedeniyle; buzdolabı kilidi - fırın kilidi üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Bar Buzdolabı Kilidi OR-3041 :Bar tipi buzdolabı kilidi çeşitlerinden endüstriyel makina üreticileri tarafından sık kullanılan mayalandırma dolabı kilidinin imalatı profesyonel vitrin dolabı, ürün teşhir dolabı gibi ve fazla ısınmayan fırınlar için kullanıma uygun estetik ve modern görünüme sahip siyah plastik koruma kapaklı buzdolabı kilitleri fabrikası üretimi kaliteli zamak metal malzemelerle yapılmış kaplan tipi kullanışlı buzdolabı kilidi modelidir - bar buzdolabı kilidi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok