x 


Beyaz Lavabo Kağıt Peçete Aparatı

İmalatçısından İndirimli Beyaz Lavabo Kağıt Peçete Aparatı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Beyaz Lavabo Kağıt Peçete Aparatı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Beyaz Lavabo
Beyaz Lavabo Kağıt Peçete Aparatı PAL-3438-0 Özellikleri / Malzemesi C katlama tuvalet kağıt dispenseri Beyaz olarak üretilmiştir. Endüstriyel Beyaz Lavabo Kağıt Peçete Aparatı imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli C katlama tuvalet kağıt dispenseri modelleri fiyatları, toptan Beyaz Lavabo Kağıt Peçete Aparatı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 237,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Beyaz Lavabo Kağıt Peçete Aparatı PAL-3438-0

C katlama tuvalet kağıt dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
C katlama tuvalet kağıt dispenseri
Beyaz olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Beyaz Lavabo Kağıt Peçete Aparatı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Beyaz Lavabo Kağıt Peçete Aparatı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Beyaz Lavabo Kağıt Peçete Aparatı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Beyaz Lavabo Kağıt Peçete Aparatı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok