x 


Bulaşık Arabası

İmalatçısından en kaliteli bulaşık toplama arabaları modelleri yemekhanelerdeki kirli tabakları bardakları toplamaya en uygun havuzlu bulaşık arabası toptan bulaşık toplama arabası satış listesi sanayi tipi bulaşık arabası fiyatlarıyla tekerlekli bulaşık
Bulaşık Arabası C102D:Kirli bulaşıkları toplamak için profesyonel bulaşık arabası fiyatları yemekhanelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik paslanmaz bulaşık toplama arabası modelleri lokantalar için endüstriyel bulaşık arabası teknik şartnamesi bulaşık tabakları bardakları toplamak için inox bulaşık arabası fiyatı özellikleri toptan fiyatlı havuzlu kirli bulaşıkhane arabası fabrikası seyyar bulaşık arabası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 8.787,59 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Bulaşık Arabası C102D

* Ölçüler: 92x60x94,5 cm - Bulaşık arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 14 kg
* Paslanmaz çelikten üretilmiştir - Bulaşık arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 2 si frenli 2 si serbest 4 tekerleklidir
* Yaklaşık yük taşıma kapasitesi: 100 kg - Bulaşık arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hazne ölçüsü: W 830 x D 510 mm
* Hazne derinliği: 100 mm - Bulaşık arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Katlar arası yükseklik: 530 mm
* Demonte - Bulaşık arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bulaşık Arabası C102D:Havuzlu bulaşık taşıma arabaları kirli bulaşık toplama arabalarından tekerlekli bulaşık taşıma arabasının imalatı paslanmaz çelik malzemeden profesyonel bulaşık arabaları fabrikasınca yapılmış olup kaliteli bulaşık arabası ile 100 kg.ya kadar kirli bulaşık tabak bardak tepsi taşıyabilirsiniz - Bulaşık arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok