x 


Bulaşık Basketi Arabası

İmalatçısından en kaliteli bulaşık basketi arabası modelleri en uygun bulaşık basketi arabası toptan bulaşık basketi arabası satış listesi bulaşık basketi arabası fiyatlarıyla bulaşık basketi arabası satıcısı telefonu 0212 2370749
Bulaşık Basketi Arabası MB - 134X:Bulaşık sepetlerini taşımak için profesyonel bulaşık basketi arabası fiyatları 1000 tabaklık makinelerle kullanıma uygun kaliteli ekonomik bulaşık basketi arabası modelleri 2000 tabaklık bulaşık makineleri için endüstriyel bulaşık basketi arabası teknik şartnamesi askeriyelerde kullanılan bulaşık basketi arabası fiyatı özellikleri Telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 7.568,52 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Bulaşık Basketi Arabası MB - 134X

* Ölçüler(cm): 56x55x90 cm - Bulaşık basketi arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 5 basket taşıma kapasitelidir
* Tamamı 304 kalite komple paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Bulaşık basketi arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İstenildiği takdirde 201 paslanmaz çelikten imal edilmektedir. 201 kalite paslanmaz çelik için lütfen fiyat isteyiniz
* 360 derece dönebilen 4 adet teker mevcuttur - Bulaşık basketi arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Basketler hariç fiyatlandırılmıştır

Bulaşık Basketi Arabası MB - 134X:Kirli bulaşık toplama temiz bulaşık taşıma arabalarından olan bu bulaşık basketi arabasının imalatı komple 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olup 4 adet 360 derece dönebilen tekerleğiyle hareket kolaylığı sağlamaktadır - Bulaşık basketi arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok