x 


Büyük Jumbo WC Kağıt Dispenseri

İmalatçısından İndirimli Büyük Jumbo WC Kağıt Dispenseri Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Büyük Jumbo WC Kağıt Dispenseri Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Büyük Jumbo WC K
Büyük Jumbo WC Kağıt Dispenseri PAL-3802-B Özellikleri / Malzemesi Krom büyük jumbo wc kağıt dispenseri 430 kalite olarak üretilmiştir. Endüstriyel Büyük Jumbo WC Kağıt Dispenseri imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Krom büyük jumbo wc kağıt dispenseri modelleri fiyatları, toptan Büyük Jumbo WC Kağıt Dispenseri çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 508,20 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Büyük Jumbo WC Kağıt Dispenseri PAL-3802-B

Krom büyük jumbo wc kağıt dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Krom büyük jumbo wc kağıt dispenseri
430 kalite olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Büyük Jumbo WC Kağıt Dispenseri fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Büyük Jumbo WC Kağıt Dispenseri modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Büyük Jumbo WC Kağıt Dispenseri fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Büyük Jumbo WC Kağıt Dispenseri alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok