x 


Buz Fabrikası İçin Buz Makinası

İmalatçısından en kaliteli buz fabrikaları için buz makineleri modelleri en uygun buz imalatçıları için buz makinası çeşitleri toptan buz üreticileri için buz makinası satış listesi buz yapma makinası fiyatlarıyla endüstriyel buz makinası üretimi
İmalatçısından en kaliteli buz fabrikaları için buz makineleri modelleri en uygun buz imalatçıları için buz makinası çeşitleri toptan buz üreticileri için buz makinası satış listesi buz yapma makinası fiyatlarıyla endüstriyel buz makinası üretimi
En kaliteli buz yapma makineleri modelleri en uygun büyük küp buz makinası toptan bar buz makinası satış listesi endüstriyel buz makinası fiyatlarıyla restoran tipi buz makinası modelleri otel barları için buz makinası satışı
Buz Fabrikası İçin Buz Makinası FR 90:Buz fabrikaları için profesyonel buz buz makinası fiyatları buz imalatçılarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik buz yapma makinası modelleri buz üreticileri için endüstriyel buz makinası teknik şartnamesi otel barları için endüstriyel buz makinası çeşitleri buz yapma atolyelerinde kullanılan sanayi tipi buz makinesi fiyatı özellikleri buz makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 53.995,35 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Buz Fabrikası İçin Buz Makinası FR 90

 Buz fabrikası için buz makinası özellikleri;

* Günlük buz yapma kapasite: 85 kg - Buz fabrikası için buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Depolama kapasitesi: 40 kg
* Buz tipi: Özel buz
* Bir çevrimde buz miktarı: 60 adet - Buz imalatçıları için buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutma sistemi: hava
* İklim sınıfı: T
* Soğutucu gaz: R134a - Buz üreticileri için buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Voltaj: 220v 50 hz
* Maksimum güç: 1100 watt
* Günlük elektrik tüketimi: 18 kw - Buz yapma atolyeleri için buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ürün ağırlığı: 85
* Ürün ölçüleri: 800x660x1000

Buz fabrikalarında buz yapma makinası olarak kullanılan bu profesyonel 90 kg kapasiteli bar buz makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, buz makinesi yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal buz makinesi yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Buz Fabrikası İçin Buz Makinası FR 90:Endüstriyel buz makineleri sanayi tipi buz makineleri özel büyük buz yapma makinelerinden bu ürün 80*66*100 cm ölçülerinde günlük 90 kg buz yapma kapasiteli 40 kg depolama alanı mevcut buz fabrikalarında kullanıma uygun endüstriyel buz makinasıdır - Buz fabrikaları için buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu buz makinası satışı haricinde farklı modellerde ve farklı kapasitelerde buz yapma makinası satışımız da vardır - Buz makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca elinizde herhangi bir buz makinası var ve arızalıysa veya buz makinesinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli buz makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize buz makinası bakımını onarılacak buz makinesi tamirini servisini yaptırabilir, buz makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. - Profesyonel buz makinesi bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok