x 


Buzdolabı Kilidi

İmalatçısından en kaliteli zamak metal buzdolabı soğutucu dolapların kapı kilitleri modelleri pastaneciye börekçiye kasaba en uygun buzdolabı kilidi fabrikası üreticisinden toptan buzdolabı kilidi satış listesi
Buzdolabı Kilidi Çeşitleri Üreticisi OR-3091: Profesyonel endüstriyel sanayi tipi buzdolapları kilidi anahtarsız modellerindendir. Üretimi kaliteli metalden yapıldığından genellikle dik buzdolabına montaj kilit fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı bar buzdolabı yan kilidi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu tezgah altı buzdolabı kilidi nasıl sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kasap buzdolabı kilidi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Buzdolabı kilidiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, buzdolabı yan kilit fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 304,75 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Buzdolabı Kilidi OR-3091

Anahtarsız Zamak Buzdolap Kilidi - Genelde Dik Montajlı Kilit - Anahtarsız dik buzdolabı kilidi satışı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu buzdolabı kilidi haricinde;

Fırın kilidi, dolap kilidi, endüstriyel makina kilidi olarak da kullanabilirsiniz - Anahtarsız dik buzdolabı kilidi satışı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kilit; zamakdan üretilmiştir
Yüksekliği ayarlanabilir kilit karşılığı; buzdolabi kilidi paketi içerisinde vardır - Anahtarsız dik buzdolabı kilidi satışı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Standart olarak kilit yüzeyi kromaj kaplıdır
Bu kilidin yüksek adetli siparişlerde veya ihracat için elektrostatik boyalı üretimi yapılabilir

Buzdolabı kilidinin 5 adetten aşağı siparişi kabul edilmemektedir - Anahtarsız dik buzdolabı kilidi satışı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Not: Sürekli ürün geliştirme nedeniyle; buzdolabı kilidi - çeşitli makina kilidi üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Buzdolabı Kilidi A04:Endüstriyel buzdolabı kilitleri sanayi buzdolabı kilidi modellerinden buzdolabı kilidinin imalatı kaliteli zamak metalden yapılmış sağlam buzdolabı kilitleri fabrikası üretimi orijinal ticari buzdolabı kapısını kilitleyen kilit mekanizması yedek parçasıdır.Buzdolabı kilidini uyumlu olduğu cihazlarda pasta börek fırını kilidi bar buzdolabı kilidi ısıtma kabini kilidi tezgah buzdolabı kilidi endüstriyel dolap kilidi benzeri endüstriyel mutfak makineleri kilidi olarak da kullanabilirsiniz - Anahtarsız dik buzdolabı kilidi satışı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok