x 


C katlama Lavabo Mendil Dispenseri

İmalatçısından İndirimli C katlama Lavabo Mendil Dispenseri Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden C katlama Lavabo Mendil Dispenseri Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli C katlama
C katlama Lavabo Mendil Dispenseri PAL-3438-2 Özellikleri / Malzemesi C katlama tuvalet kağıt dispenseri Şeffaf-füme olarak üretilmiştir. Endüstriyel C katlama Lavabo Mendil Dispenseri imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli C katlama tuvalet kağıt dispenseri modelleri fiyatları, toptan C katlama Lavabo Mendil Dispenseri çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 184,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
C katlama Lavabo Mendil Dispenseri PAL-3438-2

C katlama tuvalet kağıt dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
C katlama tuvalet kağıt dispenseri
Şeffaf-füme olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel C katlama Lavabo Mendil Dispenseri fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi C katlama Lavabo Mendil Dispenseri modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle C katlama Lavabo Mendil Dispenseri fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan C katlama Lavabo Mendil Dispenseri alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok