x 


Çekmeceli Servis Arabası

En kaliteli çekmeceli servis arabaları modelleri en uygun çekmeceli servis arabası toptan otel servis arabası satış listesi hastane servis arabası fiyatlarıyla çekmeceli servis arabası üretimi profesyonel çekmeceli servis arabası imalatı ve satışı
Çekmeceli Servis Arabası PROCART 208:Profesyonel çekmeceli servis arabası modelleri kaliteli ekonomik çekmeceli servis arabası fiyatları restoran tipi çekmeceli servis arabası çeşitleri uygun çekmeceli servis arabası fiyatı özellikleri Telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 9.268,92 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çekmeceli Servis Arabası PROCART 208

* Ürün gövde yapısı: CPP gövde - Çekmeceli servis arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ürün gövde kalınlığı: 6 mm
* Ürün ölçüleri: 53x66x99 cm
* Ürün ağırlık: 23,3 kg - Çekmeceli servis arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Taşıma kapasitesi: 200 kg 
* Tekerlekler: 2xØ150 mm frenli, 2xØ150 mm frensiz, gövde plastik, sırt kauçuk ve tamponlu
* Raf sayısı: 1 raflıdır - Çekmeceli servis arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çekmece: 4 adet seperatörlü ve kapaklı çekmecesi vardır
* İtme sapı: İki taraflı ayrılabilir özelliklidir
* Frenli tekerlekler ile eğik düzlemlerde sabitleme imkanı sunar - Çekmeceli servis arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Esnek özellikleriyle hızlı ve pratik bir şekilde servis yapılmasını sağlar 
* Kullanım alanı dar olan restoran, otel, okul ve hastane gibi işletmelerin servis hizmetlerinde kullanıma uygundur
* Kolayca hareket edebilen sessiz, tamponlu tekerlekleri sayesinde çapmalara karşı dayanıklıdır - Çekmeceli servis arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Komple gövde yapısının plastik olması, iç ve dış mekan kullanımlarına olanak sağlar, su ile yapılan temizliklerden hiç bir şekilde etkilenmez ve paslanma yapmaz
* Ürünün hammaddesinde kimyasal maddelere ve ısıya dayanıklı Poli Propilen malzeme kullanılmıştır

Çekmeceli Servis Arabası PROCART 208:Servis arabaları modellerinden bu ürün restoranlarda, otellerde hastanelerde ve toplantı salonlarında çok amaçlı servis hizmetinde  kullanılmakta olup 200 kiloya kadar taşıma kapasitelidir - Çekmeceli servis arabası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok