x 


Çelik Yemekhane Yer Süzgeci

Profesyonel çelik yemekhane yer süzgeci modelleri kaliteli ekonomik paslanmaz çelik yemekhane yer kirli su süzgeci fiyatları sanayi tipi çelik yemekhane yer su tahliye süzgeci teknik şartnamesi uygun krom çelik yemekhane yer süzgeci fiyatı özellikleri te
Çelik Yemekhane Yer Süzgeci YC-37:Yemekhaneler için profesyonel paslanmaz çelik yer süzgeci fiyatları bulaşıkhanelerde kullanıma uygun kaliteli yer atık su süzgeci modelleri için endüstriyel çelik yemekhane yer süzgeci teknik şartnamesi kullanılan çelik yemekhane yer süzgeci fiyatı özellikleri çelik yemekhane yer süzgeci bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 6.613,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Yemekhanelerde Kullanılan Çelik Yer Süzgeci YC-37

* Ölçüler: 30x75 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yandan çıkışlı kenardan sifonlu yer gideri
* Çıkış: Ø50 veya Ø70 PVC boru Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yemekhanelerde Kullanılan Çelik Yer Süzgeci YC-37:Yemekhanelerde kullanılan 30x75 cm ölçülerindeki bu paslanmaz krom çelik yer su gider süzgeci yandan çıkışlı kenardan sifonlu modeldir - Çelik yemekhane yer süzgeci satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok