x 


Çift Demlikli Çay Makinesi

İmalatçısından en kaliteli çift demlikli çay makineleri modelleri en uygun çift demlikli çay makinesi toptan çift demlikli çay makinesi satış listesi çift demlikli çay semaveri fiyatlarıyla çift demlikli çay kazanı üretimi çift demlikli çay kazanı satışı
Çift Demlikli Çay Makinesi DE15:Profesyonel çift demlikli çay makinesi modelleri kaliteli ekonomik çift demlikli çay makinesi fiyatları sanayi tipi çift demlikli çay makinesi teknik şartnamesi paslanmaz ucuz çift demlikli çay makinesi fiyatı özellikleri proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.957,01 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çift Demlikli Çay Makinesi DE15

İki Demlikli Mini Jumbo

* Kapasite: 7+7 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 43x43x54 cm
* Paketli ölçüler: 51x37,5x48 cm
* Ağırlık: 6,5 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç: 3000 W
* 304 kalite krom paslanmaz çelikten üretilmiştir
* Kabini sayesinde ısı tasarrufu sağlar. El yakmaz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çay haznesi ve demlikler paslanmaz çelikten üretilmiştir
* Çay lezzetinin uzun süre bozulmamasını sağlar
* Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur
* Termometrelidir
* Paslanmaz çelik tüp rezistans kullanılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar
* Isıtıcıyı koruyan emniyet sistemlidir
* Susuz çalışmaya karşı tam emniyetlidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çift Demlikli Çay Makinesi DE15: Elektrikle çalışan çay makineleri modellerinden bu ürün 43*43*54 cm ölçülerinde 7+7 litrelik termometreli model çift demlikli çay makinesidir - Çift demlikli çay makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok