x 


Çorba Servis Kazanı

İmalatçısından en kaliteli çorba servis kazanları modelleri kafelere çorbacılara en uygun çorba servis kazanı toptan ısıtmalı çorba servis kazanı satış listesi sıcak çorba servis kazanı fiyatlarıyla rezistansla ısıtmalı çorba servis kazanı satıcısı
Çorba Servis Kazanı ISI-C-02:Çorbacılar için profesyonel sıcak çorba servis kazanı fiyatları kafelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik çorba servis kazanı modelleri sıcak çorba servisi için endüstriyel çorba servis kazanı teknik şartnamesi ısıtılmış çorba satışında kullanılan çorba ısıtıcısı fiyatı özellikleri elektrikli çorba servis kazanı bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 5.301,46 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çorba Servis Kazanı ISI-C-02

* Kapasite: 9 lt - Çorba servis kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 35x33,5x42,5 cm
* Ağırlık: 9 kg
* Güç: 1100 W. - Çorba servis kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yeni ergonomik dizayn

Çorba Servis Kazanı ISI-C-02:Sıcak çorba servis kazanlarından bu 9 litre kapasiteli siyah renkli çorba servis kazanının imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olup yemekhanelerde çorba servislerinde dış mekanlarda çorba ikramlarından kullanıma uygundur - Çorba servis kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok