x 


Dalgıç Pompa

İmalatçısından en kaliteli dalgıç pompa modelleri kuyulardan su basmaya en uygun dalgıç pompa toptan dalgıç yağmur suyu tahliye pompası satış listesi plastik gövdeli sumak 220 voltluk dalgıç pompa fiyatlarıyla endüstriyel dalgıç pompa satıcısı telefonu 0
Dalgıç Pompa SDF300:Kuyulardan su çekmek için profesyonel dalgıç pompa fiyatları süs havuzlarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik dalgıç su pompası modelleri bodrumlardaki suyu dışarı basmak için endüstriyel dalgıç pompa yedek parçası drenaj çukurlarındaki suyu atmada kullanılan dalgıç tip su tahliye pompası fiyatı özellikleri tamiri tıkanmış dalgıç pompa bakımı temizliği nasıl yapılır pis yağmur suyunu dışarı basan plastik gövdeli pompa fabrikası dalgıç pompa nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 4.074,16 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Dalgıç Pompa SDF300

 * 220 Voltluk 50 hz elektrikle çalışan dalgıç pompa modelidir - Dalgıç pompa satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dalgıç pompa en fazla 14 metre yüksekliğe kadar su basabilir

 * 3 mm kalınlığa kadar partiküllere su basma kapasitesi vardır - Dalgıç pompa satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dalgıç pompanın gövdesi pph plastiktir

 * Çark pervanesi noryl malzemeden üretilmiştir - Dalgıç pompa satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dalgıç pompa üzerindeki sıvı seviye yükseklik ayar flatörüyle içerisine daldırıldığı su birikintisi yükselince çalışır, suyu basıp bitirdikten, su seviyesi düştükten sonra otomatik olarak durur

 * Elektrik kablosunun uzunluğu 10 metre olup 0.25 kw gücündedir - Dalgıç pompa satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dalgıç pompanın su izolasyonu IP68 olup kuyulardan su basmak için güvenle kullanılır

 * Su basma ağzı 1 parmak ölçüsünde dişi dişlidir - Dalgıç pompa satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dalgıç pompanın dakikada dönüş hızı 2900 devirdir

Dalgıç Pompa SDF300:Kuyu tipi pompalar temiz su drenaj pompaları modellerinden 220 voltluk elektrikle çalışan dalgıç pompasının imalatı kaliteli dalgıç pompaların fabrikası üretimi 14 metreye kadar su basmak için profesyonel dalgıç pompası olup kuyu suyu tahliye pompası dalgıç tip süs havuzu pompası olarak üzerindeki su seviye flatörüyle otomatik olarak çalışıp duran dalgıç pompa modelidir - Dalgıç pompa satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok