x 


Damacanalı Su Sebili

İmalatçısından en kaliteli damacanalı su sebilleri modelleri okullara hastanelere en uygun damacanalı sıcak-soğuk su veren su sebili toptan hem sıcak hemde soğuk su için damacanalı su sebili satış listesi damacana tüplü su sebili fiyatlarıyla damacanalı
Damacanalı Su Sebili ASS10:Hem sıcak hem de soğuk su içmek için profesyonel damacanalı su sebili fiyatları bürolarda iş yerlerinde kullanıma uygun kaliteli ekonomik damacanalı su sebili modelleri sıcak suyuyla poşet çay demlemek soğutulmuş suyunu içmek veya soğuk içecek hazırlamak için endüstriyel tip damacanalı sıcak-soğuk su sebili teknik şartnamesi hastanelerde kullanılan sıcak su musluğunda güvenlikli emniyet kilidi olan damacanalı su sebili fiyatı özellikleri damacanalı su sebili bakımı nasıl yapılır hem sıcak hemde soğuk su veren damacana tüplü su sebili ozonla nasıl temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 6.779,76 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Damacanalı Su Sebili ASS10

Büro Tipi Su Sebili Sıcak Soğuk Dispenser Su Dolabı - Büro ve Ev Tipi Su Sebili - Hem Sıcak Hem Soğuk Su Makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Su sebilinin ölçüleri 330 x 330 x 1000 mm
Ağırlığı 17 Kg.

Sıcak su kazanı soğuk su kazanı 304 kalite paslanmaz saçtır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
220 Volt elektirikle çalışır 1.6 A. güç çeker

Soğutma sistemi R 134 A gazla çalışır
Buzdolabı soğutucu kompresörü 1/6 hp gücündedir
Soğutucu kazanı izalasyonu styropordur

Su ısıtma Su soğutma dereceleri
Sıcak Su 85 ~ 95 Derece
Soğuk SU 5 ~ 10 Derece arasında ayarlanabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sorunsuz ve emniyetli bir cihazdır.
Ergonomik ve şık görünümlü üretilmiş olan su sebili her türlü mekana uyum sağlar,
Su sebilinin bol ve ucuz parçaları, yedekparça deposu stoklarında daima mevcuttur.

Sıcak soğuk su sebili Yaygın servis ağıyla 2 yıl garantilidir. (Ücretsiz işçilik ve yedekparça garantisi Türkiye sınırları içerisinde geçerli olup, yurtdışına toplu satışı yapılan ürünler için; su sebili gönderim paketi içeriğinde, kuruluşumuzun belirlediği ücretsiz genel yedekparça verilmektedir)
Bu su sebilinin 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi vardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

NOT: Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; sıcak soğuk su sebili üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Boyalı Dış Kaplama, Paslanmaz Sıcak ve Soğuk Su Tankı, Az yer kaplamak amacıyla olabildiğince küçük yapılmış dizayn, 1 Sıcak 1 Soğuk Su Musluğu, Sade ve şık görünümlü rahat kullanım,  Kolay Çalışan Musluklar, Musluk İçleri Silikon Contalı, bu su sebili Kompresörlü Soğutma sistemi ile kesintisiz ve randımanlı soğutma sağlar, Su Soğutma Tankı Styropor izoleli.  Aldığınızda kullanım rahatlığını göreceksiniz, yedek parça bulundurma garantisi ve olası fabrikasyon hatalarına karşı teknik desteği ve satış sonrası hizmetleri kesinlikle kusursuzdur. Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Damacanalı Su Sebili ASS10:En sade su sebili modellerinden olan bu su sebiliyle sadece soğuk su içersiniz veya ısıtıcı tankından gelen sıcak suyla poşet çay demleyebilir hazır kahve içebilir veya sıcak çorbalarınızı hazırlarsınız. Sorunsuz çalışan bu cihazın teknik servis desteği ve yedekparça bulundurma hizmeti eksiksizdir. Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (2)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

yaklaşık 5 6 yıl önce Alaska marka su Sebili aldım. musluk kırıldı 2 adet musluk istiyorum. nasıl temin edebilir.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Alaska su sebillerinin sıcak-soğuk (kırmızı-mavi) musluğunu 0212 2974432 telefonlu su sebili tamircisi teknik servisimizden alabilirsiniz. Ayrıca Dijitsu Forum Uğur Fairline su sebili yedek parçaları için de arayabilirsiniz 0212 2536412

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok