x 


Davlumbaz Yangın Söndürücüsü

İmalatçısından en kaliteli endüstriyel mutfak davlumbazı yangın söndürücüleri modelleri fritöz üstü yangın söndürmeye en uygun davlumbaz yangın söndürücüsü toptan davlumbaz yangın söndürücüsü satış listesi davlumbaz yangın söndürücüsü fiyatlarıyla davlum
Davlumbaz Yangın Söndürücüsü 12A3GL:Sanayi tipi mutfaklar için profesyonel davlumbaz yangın söndürücüsü fiyatları ızgara davlumbazında kullanıma uygun kaliteli ekonomik davlumbaz otomatik yangın söndürücüsü modelleri fritöz üstü davlumbazlar için endüstriyel kimyasallı davlumbaz yangın söndürücüsü teknik şartnamesi yemekhane ocaklarında kullanılan otomatik davlumbaz yangın söndürücüsü fiyatı özellikleri paslanmaz krom çelik havalandırma yangını söndürücüsü fabrikası kuzine üstü davlumbaz yangın söndürücüsü bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 47.969,71 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Davlumbaz Yangın Söndürücüsü 12A3GL

- Davlumbaz yangın söndürücüsü endüstriyel mutfaklardaki mutfak davlumbazlarında oluşabilecek olası yangını otomatik söndürme sistemidir - Davlumbaz yangın söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Toplamda en fazla 12 akışla (yangın söndürme kimyasalı püskürtme başlığı) çalışabilen davlumbaz yangın söndürücüsü modelidir
- Yangın esnasında yangın sıcaklığının algılanmasıyla tam otomatik olarak çalışan veya ihtiyaç halinde elle çalıştırılabilen otomatik yangın söndürme sistemidir - Davlumbaz yangın söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Davlumbaz yangın söndürücüsünün 3 galonluk yangın söndürme tüpü vardır
- Mutfak davlumbaz kanalı için 2 püskürtme nozulu, davlumbaz havalandırma bacası için 1 nozul ve davlumbaz altındaki cihazlar, ocaklar, fritözler için 9 püskürtme nozulu olmak üzere toplamda 11 nozulludur - Davlumbaz yangın söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Davlumbaz yangın söndürücüsü ortalama 1.10 metreye 5 metrelik davlumbaza göredir
- Fotoğrafta görülen davlumbaz yangın söndürücüsünün resmi temsili olarak konulmuş olup (1 davlumbaz 3 cihaz için) fikir edinmeniz açısındandır, dikkate almayınız - Davlumbaz yangın söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Davlumbaz yangın söndürücüsü yangın çıkarma tehlikesi olan; elektrikle ve gazla çalışan bütün makinalardaki yangını söndürmede etkilidir

Bu davlumbaz yangın söndürücüsü aşağıdaki bileşenlerden oluşturulmuştur; - Davlumbaz yangın söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Davlumbaz yangını söndürme kimyasalının depolandığı ana tank (yangın söndürme tüpü)
- Yangın söndürme tüpündeki kimyasalı yangın mahalline nakleden boru tesisatı - Davlumbaz yangın söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Alev almış cihazlara; yangına kimyasal püskürten yangın söndürücü başlıkları ile muhtemel alev alabilecek bölgelere kimyasal püskürten yangın söndürücü başlıkları
- Muhtemel yangını algılama sensörü - Davlumbaz yangın söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Davlumbaz yangın söndürücüsü sistemini elle çalıştırabilmek için acil elle yangın söndürücü boşaltma mekanizması

- Bu davlumbaz yangın söndürücüsü yerli malı yangın söndürme sistemi olup, Türkiye'de % 100 Türk Mühendislerince tasarlanıp, üretilmiştir - Davlumbaz yangın söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Davlumbaz yangın söndürücüsü sisteminin montajı kolay olup, kurulmasından sonra elinize ayağınıza dolaşmaz, fazla yer gereksinimi yoktur
- İstanbul için; davlumbaz yangın söndürücüsünün fiyatına montaj dahil olup montaj süresi; ödeme ve siparişin alınmasını takip eden en geç 1-3 hafta arasındadır - Davlumbaz yangın söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Davlumbaz yangın söndürücüsünün diğer şehirlere ve yurt dışı ihracatlarına yapılacak montajlarında; yol, iaşe, konaklama ve montaj bedeli alınacaktır
- Endüstriyel mutfak havalandırma davlumbazlarında söndürme sistemi olarak kullanılan bu profesyonel davlumbaz yangın söndürücüsü 2 yıl garantili satılmakta olup, profesyonel davlumbaz yangın söndürücüsü yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. (Ücretsiz işçilik ve yedekparça garantisi Türkiye sınırları içerisinde geçerli olup, yurtdışına toplu satışı yapılan ürünler için; davlumbaz yangın söndürücüsü gönderim paketi içeriğinde, kuruluşumuzun belirlediği ücretsiz genel yedekparça verilmektedir) - Davlumbaz yangın söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Davlumbaz Yangın Söndürücüsü 12A3GL:Otomatik yangın söndürücüleri davlumbaz yangın söndürme sistemi modellerinden 3 galonluk davlumbaz yangın söndürücüsünün imalatı 12 akışlı yapılmış olup üretiminde 2 davlumbaz kanalı yangın söndürme nozulu 1 havalandırma bacası yangını söndürme nozulu ve 9 ocak yangını söndürme fritöz alevi söndürme ızgara yangını söndürme nozulu kullanılmıştır.Ayrıca özel davlumbaz yangın söndürücüsü üretimi ve montajını da yapıyoruz - Davlumbaz yangın söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok