x 


Dekor Amaçlı Şömine Camı

İmalatçısından en kaliteli dekor amaçlı şömine camları modelleri fabrikasından en uygun dekor amaçlı şömine camı toptan dekor amaçlı şömine camı satış listesi ısıya dayanıklı şömine camı dekor amaçlı şömine camı imalatı kaliteli dekor amaçlı şömine camı
Dekor Amaçlı Şömine Camı FC 35X55x6:Dekor amaçlı şömine camları barbekü camları ısıya dayanıklı şömine camlarından dekor amaçlı şömine camının imalatı profesyonel şömine camları fabrikası üretimi 35*55 cm ölçülü 6 mm kalınlığında ısıya dayanıklı dekor amaçlı şömine camıdır - Dekor amaçlı şömine camı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.140,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Dekor Amaçlı Şömine Camı FC 35x55x6

Dekor Amaçlı Şömine Camı FC 35X55x6:Dekor amaçlı şömine camları barbekü camları ısıya dayanıklı şömine camlarından dekor amaçlı şömine camının imalatı profesyonel şömine camları fabrikası üretimi 35*55 cm ölçülü 6 mm kalınlığında ısıya dayanıklı dekor amaçlı şömine camıdır - Dekor amaçlı şömine camı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

 *** Şömine camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Şömine camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ayrıca şömine camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Şömine camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu şömine camını kasalama; hem kasa ücreti hemde daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Şömine camı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Şömine camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki şömine camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Şömine camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*** KARGOYA TESLİM SÜRESİ: Isıya dayanıklı camlar sirkülasyonu çok hızlı ve anlık stok değişimi olan ürünlerdir. Genelde stok tutulmaya çalışılsa da aşırı yoğunluk sebebiyle kargoya teslimat süresini; buradan satın alınan ürünler için 10 iş günü (bazen stok mevcutsa siteden alınan ürünler anlık kargoya teslim edilebilmektedir); stok sorulan, daha erken teslimatı olur mu? sorulu ürünler içinse kargoya teslimatımızı 15 iş günü olarak düşününüz. Çünkü öncelikle siz sorarken; siteden satın alınan ürünler öncelikli olarak  teslimat sırasına girmektedir (kredi kartı veya nakit ödemeli). Yoğunluktan kaynaklı durum anlayışınız için teşekkür ederiz - Isıya dayanıklı cam imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (2)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba
26.5 - 28.5 ölçülerde iki adet
23.5 - 13.5 ölçülerde 1 adet

Temin ede bilir miyiz

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhabalar. Dekor ve kıvılcım sıçratmama maksatlı şömine camlarının imalatını yapıyoruz. Saygılarımızla...

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok