x 


Dijital Çay Makinası

Profesyonel dijital çay demleme makinası modelleri kaliteli ekonomik dijital çay yapma makinası fiyatları sanayi tipi dijital ekranlı çay makinası teknik şartnamesi uygun dijital çay makinası fiyatı özellikleri telefon 0212 2370750
Dijital Çay Makinası EDE2:Ofisler için profesyonel dijital çay demleme makinası fiyatları kafelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik 3 demlikli dijital çay makinası modelleri kantinler için endüstriyel dijital çay makinası teknik şartnamesi fabrikalarda kullanılan dayanıklı dijital çay yapma makinası fiyatı özellikleri dijital çay makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 42.935,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Dijital Ekranlı Çay Demleme Makinası EDE2

* Ölçüler: 65x35x42 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 3 demlik kapasitelidir
* Su kapasitesi: 30 lt
* On - Off anahtarı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayak; 10 cm krom ayak
* SMART KONTROL: Programlanan saatte; makinenin elektriğini açar ve kapatır
* 220 volt/ monofaze elektrik ile çalışır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Suyu otomatik alır
* Sıcaklık ayarını girilen değere getirir ve sabitler
* Haftanın her günü için aynı veya manuel kullanım programı yapılabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Makinenin su miktarı kritik seviyeye indiğinde enerjiyi keserek sistemi kapatır, güvenlik moduna geçer
* Dijital ısı sensörü
* Dijital gösterge Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* SWS (Akıllı Su Sistemi); şebekeden veya pompa bağlanarak damacanadan su alır. Şebeke suyu kesildiğinde veya damacanada su kalmadığında sistem makinanın elektriğini kapatır. Güvenlik moduna geçer
* Rezistans gücü: 3 kw (RiCA)
* Su haznesi tahliye sistemi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Su haznesi yapısı; kaynaksız sıvama paslanmaz hazne
* Su hazne malzemesi; paslanmaz 304 L DDQ 1,2 mm
* Elektrik güvenlik; 25 mA kaçak akım rölesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kompanent güvenlik; 25 A kontaktör
* Isı izolasyonu; seramik fiber battaniye
* Sıcak su çıkış musluğu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dijital Ekranlı Çay Demleme Makinası EDE2:Programlanan saatte otomatik olarak elektriğini açıp kapayabilen bu dijital ekranlı çay demleme makinası 3 kapasiteli 30 litrelik çay makinasıdır - Dijital çay makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok