x 


Döner Kalıbı

İmalatçısından en kaliteli döner kalıbı modelleri en uygun döner kalıbı toptan döner kalıbı satış listesi döner kalıbı fiyatlarıyla döner kalıbı satıcısı telefonu 0212 2370749
Döner Kalıbı ADK-10/2:Profesyonel döner kalıbı modelleri kaliteli ekonomik döner kalıbı fiyatları sanayi tipi döner kalıbı teknik şartnamesi uygun döner kalıbı fiyatı özellikleri Telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 207.302,04 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Döner Kalıbı ADK-10/2

* Ağırlık: 92 Kg - Döner kalıbı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Boyutlar: 810x764x1170
* Derinlik: 80 Cm
* Tekerlekler sayesinde kolayca taşınabilir
* Üst üste geçen silindirik bloklar dönme hareketi ile hızlı bir şekilde birleştirilirler ve özel tasarımlı yaylı kilitleri ile kısa sürede sabitlenirler - Döner kalıbı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kalıpların takma ve çıkarma işlemi oldukça kolaydır. Civatalı birleştirme kullanılmamıştır
* Parçalı silindirik bloklar sayesinde kolay ürün doldurma imkanı sağlar
* Yaylı üst kapağı sayesinde ürünün donma esnasında sıkışması sağlanır ve yay kalıbın deforme olmasını önler
* Döner lifti ile rahatlıkla kaldırılabilir - Döner kalıbı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Menteşeli silindirik bloklar sayesinde kolay kullanım
* Şiş tipi sipariş esnasında belirtilmelidir

Döner Kalıbı ADK-10/2:Döner imalatçılarının döner satışı yapan işletmelerin kullandığı bu döner kalıbının imalatı titizlikle yapılmış olup son derece kaliteli ve dayanıklı bir döner kalıbıdır - Döner kalıbı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok