x 


Dönerli Pizza Börek Sıcak Teşhir Dolabı

İmalatçısından en kaliteli dönerli pizza teşhir dolapları modelleri dilimli pizzacılara uygun dönerli pizza teşhir dolabı fabrikası üreticisinden toptan rafları dönen sıcak poğaça börek teşhir tezgahı satış listesi set üstü sıcak teşhir dolabı fiyatlarıy
Dönerli Pizza Börek Sıcak Teşhir Dolabı RTR97L2:Dilim pizzacılarında kullanıma uygun profesyonel endüstriyel dönerli sıcak teşhir dolabı modellerindendir.Döner raflı börek poğaça ısıtıcısının üretimi kaliteli yapıldığından fiyatları ekonomiktir.Yuvarlak raflarının sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi dönerli pizza teşhir ünitesinin fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu camekanlı teşhir dolabı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir rafı nasıl sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap sıcak ürünleri teşhir dolabının kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır.Döner raflı pizza teşhir dolabıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 44.132,12 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Dönerli Pizza Börek Sıcak Teşhir Dolabı RTR97L2

 * Sıcak gıda ürünlerinin hijyenik ve şık bir şekilde teşhir edilmesi için tasarlanmıştır - Tezgah üstü sıcak börek-poğaça-pizza dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * 220 - 230 Voltluk 50 Hz frekansındaki elektrikle çalışır
 * 1100 watt gücünde elektrik çeker
 * Ölçüleri 460x448x785 mm.dir
 * Ağırlığı 23,40 Kg.dır
 * 4 raflıdır - Tezgah üstü sıcak börek-poğaça-pizza dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Katların dönme özelliği bulunmaktadır
 * LED aydınlatmalıdır
 * Paslanmaz çelik gövdelidir
 * Sıcak tutma aralığı: +30 / +90°C arasındadır

Dönerli Pizza Börek Sıcak Teşhir Dolabı RTR97L2:Okullarda sıcak poğaça satışı pizzacılarda sıcak pizza sunumu dönerli mekanizmasıyla tezgah üstüne koyup çalıştıracağınız bu sıcaklık dolabıyla çok kolay. Börek poğaça ve pizza satışınızı arttıracak bir ürün - Tezgah üstü sıcak börek-poğaça-pizza dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok