x 


Duvar Tipi Gazlı Salamander Izgara

Profesyonel duvar tipi gazlı salamander ızgara modelleri kaliteli ekonomik duvar tipi gazlı salamander ızgara fiyatları sanayi tipi duvar tipi gazlı salamander ızgara teknik şartnamesi uygun duvar tipi gazlı paslanmaz salamander ızgara fiyatı özellikleri
Duvar Tipi Gazlı Salamander Izgara ASM-6 G:Restoranlar için profesyonel duvar tipi gazlı salamander ızgara fiyatları kafelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik duvar tipi gazlı salamander ızgara modelleri yemekhaneler için endüstriyel duvar tipi gazlı salamander ızgara teknik şartnamesi otel mutfaklarında kullanılan duvar tipi gazlı salamander ızgara fiyatı özellikleri duvar tipi gazlı salamander ızgara bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 80.636,82 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Duvar Tipi Gazlı Salamander Izgara ASM-6 G

* Ağırlık: 61 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Radyan sayısı: 6
* Üstten ısıtmalıdır
* Cihazda bulunan asansör özelliği sayesinde pişirilecek ürün pişirme alanına yakınlaştırılıp uzaklaştırılabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Emniyet ventili kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı otomatik olarak keser
* İsteğe bağlı olarak alt tepsiye su doldurulabilir, bu da salamandere nemlendirme özelliği katar
* Gaz tesisatının üst kısımda bulunması sayesinde çabuk zarar görmesi engellenmiş ve salamanderin ömrünün uzun olması sağlanmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Altta bulunan tepsi ısıtılan ürünün kolay alınabilmesi için hareketlidir

Duvar Tipi Gazlı Salamander Izgara ASM-6G:Kaliteli ve ucuz fiyatlı gazlı salamander ızgara arıyorsanız bu gazlı salamander ızgara kesintisiz kullanabileceğiniz bir ızgaradır.Gazlı salamander ızgarayla;servis esnasında yemeklerinizi ısıtabilir,yemekleri sıcak tutabilir,çıtır ekmek kızartabilirsiniz - Duvar tipi gazlı salamander ızgara satışı - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok