x 


Elektrikli Endüstriyel Çay Makinası

İmalatçısından kaliteli elektrikli çay makinaları modelleri uygun endüstriyel çay semaveri fabrikası üreticisinden toptan çay demleme ocağı satış listesi çevirmeli metal musluklu çay makinesi fiyatlarıyla dayanıklı sanayi tipi çay yapma makinası satıcısı
Elektrikli Endüstriyel Çay Makinası Çeşitleri Üreticileri ISI-2011; Lezzetli çaylarınızı sıcak ve taze kalmasını sağlayacak bu metal musluklu çay semaveri 8 litre silme kapasiteye sahip profesyonel endüstriyel elektrikli çay makinesi modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmaz çelikten yapıldığından 80 bardak çay makinesi fiyatları ekonomiktir. Metal çay musluğunun sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi çay ocağı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu göstergeli çay makinası bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Endüstriyel 80 bardaklık çay yapma semaveri ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, elektrikli çay demleme makinesi fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.360,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Metal Musluklu Çay Semaveri Elektrikli Endüstriyel Çay Makinası ISI-2011

* Çay ocağının kazanı paslanmaz çelikten imal olup paslanmaz çay demliğine sahiptir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Çay semaverinin silme kapasitesi 8 litredir

* 2 Adet göstergeli metal çay makinesi musluğu vardır

* 220V 1950W elektrikle çalışır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ağırlığı 3.4 kg.

* Çapı 18 cm

* Yüksekliği 40 cm

* 80 bardaklık olup haznesi 8 Lt dir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Çay otomatı modelleri 2 yıl garantili olup 15 yıl yedek parça bulundurma garantisi vardır.

NOT: Aksan; sürekli geliştirme nedeniyle; çay makinelerinin özellik şekil teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Ayrıca böyle çay makineniz zaten var ve arızalı ise çay makinası tamiri bakımı parçaları için bize ulaşınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Elektrikli Endüstriyel Çay Makinası ISI-2011; Bu model çay makinasının diğer çay makinelerinden en büyük farklılığı musluklarının metal olmasıdır. Bu çay semaverinde kullanılan musluklar metal ve çevirmeli tip musluklardan olup çay ocağınızda size uzun yıllar hizmet verip, çay otomatınızın değerini koruyacaktır. - Elektrikli çay semaveri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok