x 


Endüstriyel Mutfak Süzgeci

İmalatçısından en kaliteli endüstriyel mutfak süzgeçleri modelleri en uygun endüstriyel mutfak süzgeci toptan endüstriyel mutfak gideri satış listesi sanayi tipi mutfak su gideri fiyatlarıyla endüstriyel mutfak süzgeci üretimi mutfak su gideri satışı
Endüstriyel Mutfak Süzgeci Üreticileri Fabrikası AC-27: Otel mutfakları için profesyonel çelik mutfak süzgeci fiyatları bulaşıkhanelerde kullanıma uygun kaliteli paslanmaz endüstriyel mutfak yer gideri modelleri fabrikalar için sanayi tipi krom atık su toplama kanalı çeşitleri atölyelerde kullanılan endüstriyel inox atık su ızgarası fiyatı mutfak yer süzgeci özellikleri endüstriyel mutfak yer gideri satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 5.373,56 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Endüstriyel Mutfak Süzgeci AC-27

Endüstriyel Mutfak Süzgeci AC-27:Endüstriyel mutfak süzgeçleri sanayi bulaşıkhaneleri su giderleri mutfak su atık kanalları modellerinden kaliteli endüstriyel mutfak süzgecinin imalatı profesyonel yer giderleri fabrikası üretimi 160*180 mm ölçülerinde sifon havuzu olan tam ölçüsü 210 x 735 x 140 mm uzunluğunda yandan çıkışlı kenardan sifonlu, montaj esnasında ayak yüksekliği ayarlanabilen paslanmaz endüstriyel mutfak süzgecidir - Endüstriyel mutfak süzgeci satışı 0212 2970749 Endüstriyel yer süzgeci pvc atık su bağlantısı standart üretiminde 50 lik boruya göre olup sipariş esnasında bildirmek kaydıyla 70 lik su atık borusuna göre de üretimi yapılmaktadır - Endüstriyel mutfak süzgeci satışı 0212 2970750 Bu endüstriyel mutfak süzgeci satışı haricinde farklı modellerde ve farklı ölçülerde mutfak süzgeçleri satışımız da vardır - Endüstriyel mutfak süzgeci satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Endüstriyel Mutfak Süzgeci Teknik Şartnamesi

* Komple AISI304 (18/8 Cr-Ni) Kalite paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Endüstriyel Mutfak Süzgeci; Kanal (tava), sifon ve üst ızgaradan oluşmaktadır.

* Kanal (tava) ; 1,20 mm kalınlıkta malzemeden imal edilecektir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Boyu 750 mm ve daha kısa ürünlerde eğimsiz, 1000 mm ve daha uzun ürünlerde ise sifon (gider) yönünde kendi içinde eğimli üretilecektir
Kanal kademeli olarak bükülmek suretiyle üst ızgaranın hat boyunca oturacağı bir çerçeve oluşturulmuştur,
Tüm ek yerleri ve sifon montajı sızdırmaz yapıda argon-ark kaynağıyla düzenlenmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Kanalın betona ankrajını sağlamak üzere ankraj parçalarıyla zeminde yüksekliği ayarlamak için yükseklik ayar parçaları montaj edilmiştir.

* Sifon; tesisattan koku ve haşere gelmesine engel olacak yapıda dizayn edilmiştir.
Pvc veya pik boruya montaj edilecek şekilde paslanmaz boruyla düzenlenecektir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Tesisatta olası tıkanıklara müdahale edecek yapıda bakım kapaklı imalatı yapılacaktır.
Katı partiküllerin tesisata gitmesine engel olacak yapıda süzgeç sacı düzenlenmiştir.

* Endüstriyel Mutfak Süzgecinin üst ızgarasının üretimi; petek tipi üst ızgaranın dış çerçevesi 1,50 mm, iç petek yapısı 1,20 mm kalınlıkta, petek aralıkları 20*20 mm, her iki yüzden ve tüm birleşim noktalarında Argon-ark kaynaklı olarak düzenlenmiştir, kaynak işlemi sonrasında pasivasyona tabi tutularak temizlenmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Ems Endüstriyel; Endüstriyel Mutfak Süzgecinin yukarıdaki teknik şartnameye göre üretiminin yapılıp, teslim edileceğini taahhüt eder Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Pasivasyon Nedir: Kaynağı yapılan paslanmaz krom malzemenin sonradan paslanmaması, karbon malzemelerle temasının önlenmesi ve temas ettiğinde bulaşan karbon kalıntılarının asit ile yıkanmasıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok