2 Yıl Garantisi olan Yedek Parçaları En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

 x 


Elektrikli Kuzu Çevirme Makinası

En kaliteli kuzu çevirme makinelerinin elektrikli gazlı ve kömürlü tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Elektrikli Kuzu Çevirme Makinası KC-M005:Profesyonel elektrikli kuzu çevirme makinası modelleri kaliteli ekonomik elektrikli kuzu çevirme makinası fiyatları sanayi tipi elektrikli kuzu çevirme makinası teknik şartnamesi uygun elektrikli kuzu çevirme makinası fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 25.311,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Elektrikli Kuzu Çevirme Makinası KC-M005

 Elektrikli kuzu çevirme makinası;

* Ölçüleri: 150x50x110 - Elektrikli kuzu çevirme makinası satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Kapasite: 1 şişli
* Güc: 8 kw
* Motor tipi: 230 v / 40 w - Elektrikli kuzu çevirme makinası satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Elektrikle çalışan modelidir
* Paslanmaz çelik gövde ve şiş - Elektrikli kuzu çevirme makinası satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Ayarlanabilir yanma kapasitesi
* Hijyenik, emniyetli, ısıya dayanıklı cam - Elektrikli kuzu çevirme makinası satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Şiş kapasitesi çeşitliliği
* Motorlu şiş döndürme mekanizması
* Şiş çıkarma kolaylığı - Elektrikli kuzu çevirme makinası satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Bu elektrikli kuzu çevirme makinası 2 yıl garantili olarak satılmakta olup, elektrikli kuzu pişirme makinasının yedek parçaları (çevirme motoru,radyanı,kuzu takma şişleri,ısı camları gibi kuzu pişirme dolabı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir - Elektrikli kuzu pişirme makinası parçaları This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

NOT: Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; elektrikli kuzu çevirme makinası, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Elektrikli Kuzu Çevirme Makinası KC-M005:Kendinden kuzu oğlak şişlerini döndürme motoru olan bu elektrikli kuzu çevirme makinası 150*50*110 cm ölçülerinde 1 adet şiş kapasiteli oğlak çevirmesi kuzu çevirmesi sırık kebabı yapma makinasıdır - Elektrikli kuzu çevirme makinası satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Kuzu çevirme dolabının önündeki cam kapılarıyla hijyenik kuzu kebap sırık kebap ve oğlak çevirme kebabı yapabileceksiniz. Ayrıca bakır çağ kebabı bakır kuzu çevirme mangalı kokoreç arabası satışımız da bulunmaktadır - Elektrikli kuzu çevirme makinası satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Ayrıca elinizde herhangi bir elektrikli kuzu çevirme makinası var ve arızalıysa veya elektrikli kuzu çevirme makinasının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli elektrikli kuzu çevirme makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimizde elektrikli kuzu çevirme makinası bakımını, onarılacak elektrikli kuzu çevirme makinası tamirini servisini yaptırabilir, elektrikli kuzu çevirme makinası yedek parçalarını satın alabilirsiniz - Profesyonel elektrikli kuzu çevirme makinası bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (5)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

tüplü kuzu çevirme dolabı imalatı yapıyor musunuz?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Tüple kuzu pişiren kuzu çevirme makinelerinin imalatını yapıyoruz; arabalı ve dolaplı kuzu çevirme makinesi ve piliç pişirme makinelerinin satışı için arayabilir 0212 2370749 veya aşağıdan yazabilirsiniz

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Standart üretimini yaptığımız elektrikle gazla kömürle kuzu çevirme yapan makinelerin yanı sıra aşağıdaki kuzu pişirme makinelerinin imalatını da özel ölçülü isteğe göre imal edebiliyoruz 0212 2370749

https://mutfakmerkezi.com/resimler/arabali-kuzu-cevirme-makinesi-odunlu-kuzu-cevirme-makinasi-0212-2370749.jpg

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

en ucuz kuzu çevirme makinası fiyatları ne kadar?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Fiyatı en ucuz olan kuzu çevirme makinesi bu makine olup diğer kuzu çevirme makineleri özel üretim ve fiyatları daha yüksek olan makinelerdir

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...