x 


Endüstriyel Yer Ocağı

İmalatçısından en kaliteli endüstriyel yer ocakları modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370759
Endüstriyel Yer Ocağı HMK-YOG 3 CE: Yemekhaneler için profesyonel endüstriyel 3 yanışlı yer ocağı fiyatları restoranlarda yemek pişirmekte kullanıma uygun kaliteli ekonomik endüstriyel tip yer ocağı modelleri çorba pişirmek için endüstriyel yer ocağı teknik şartnamesi lokantalarda kullanılan endüstriyel yer ocağı fiyatı özellikleri endüstriyel yer ocağı bakımı nasıl yapılır temizlenir - Endüstriyel yer ocağı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 20.534,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Endüstriyel Yer Ocağı HMK-YOG 3 CE

Yer Ocağı Gazlı DG-CE

* Ebat: 70x80x50 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 3 yanışlı
* Ağırlık: 56 kg
* Güç: 22 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik gövde
* Güvenlik valfi ve termokuplu açık ateş ocak
* Pik döküm ızgara ve ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Doğalgaz ve LPG dönüşümlü

Endüstriyel Yer Ocağı HMK-YOG 3 CE: Lokantalarda yemekhanelerde otel mutfaklarında kullanılan yer ocaklarından olan bu endüstriyel yer ocağının gövdesi paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Endüstriyel yer ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok