x 


Ev Fırını Camı

Kaliteli maytag mekappa miele fırın camları dayanıklı oscar profilo regal fırın camı toptan samsung schafer siemens fırın camı fiyatlarıyla silverline simfer şamdan ankastre fırın camı teka termikel vestel fırın camı white westinghouse whirlpool zanussi
Ev Fırını Camı FC 35.5X40:Ankastre fırın camları ev tipi fırın camları davul fırın camları modellerinden 35.5*40 cm ölçülü ev fırını camının imalatı üzeri desen baskılı olarak kaliteli ev fırını camları fabrikası üretimi iki adet kulp takma deliği olan orijinal ev fırını camı yedek parçasıdır - Ev fırını camı imalatı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.023,84 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ev Fırını Camı FC 35.5X40

 * Isıya dayanıklı özel ev fırını camıdır - Ev fırını camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 * Ev fırını camının üzeri baskılı desenlidir

 * 355X400 mm ölçüsünde özel kesilmiştir  - Ev fırını camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ev fırını camı sonradan kesilemez, delinemez

DİKKAT:

 *** Ev fırını camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Ev fırını camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ayrıca ev fırını camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Ev fırını camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu ev fırını camını kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Ev fırını camı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ev fırını camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki ev fırını camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Ev fırını camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ev Fırını Camı FC 35.5X40:Ankastre fırın camları ev tipi fırın camları davul fırın camları modellerinden 35.5*40 cm ölçülü ev fırını camının imalatı üzeri desen baskılı olarak kaliteli ev fırını camları fabrikası üretimi iki adet kulp takma deliği olan orijinal ev fırını camı yedek parçasıdır - Ev fırını camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*** KARGOYA TESLİM SÜRESİ: Isıya dayanıklı camlar sirkülasyonu çok hızlı ve anlık stok değişimi olan ürünlerdir. Genelde stok tutulmaya çalışılsa da aşırı yoğunluk sebebiyle kargoya teslimat süresini; buradan satın alınan ürünler için 10 iş günü (bazen stok mevcutsa siteden alınan ürünler anlık kargoya teslim edilebilmektedir); stok sorulan, daha erken teslimatı olur mu? sorulu ürünler içinse kargoya teslimatımızı 15 iş günü olarak düşününüz. Çünkü öncelikle siz sorarken; siteden satın alınan ürünler öncelikli olarak  teslimat sırasına girmektedir (kredi kartı veya nakit ödemeli). Yoğunluktan kaynaklı durum anlayışınız için teşekkür ederiz - Isıya dayanıklı cam imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok