x 


Çelik Sebil

En kaliteli paslanmaz depolu şebeke bağlantılı damacanalı arıtmalı fışkırtmalı duvar tipi evyeli su sebillerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Çelik Sebil HFS1620:İmalatı 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olan bu 150 litre kapasiteli çelik sebil askeriyelerde camilerde yurtlarda restoranlarda kullanılan dayanıklı çelik sebil modelidir - Çelik sebil satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 47.969,71 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çelik Su Sebili Şebeke Bağlantılı Hijyenik Depolu Paslanmaz Okul Fabrika Tipi Su Sebili HFS1620

* 150 litre su haznesi bulunmaktadır - Çelik sebil satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 304 paslanmaz krom dış yüzeyi bulunmaktadır
* İç haznesi 304 paslanmaz kromdan üretilmektedir
* Yalıtımda kullanılan enjeksiyon poliüretan ile ısı kaybı minimum seviyededir
* Şebekeye bağlanabilen şamandıra sistemlidir - Çelik sebil satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dökme su ile opsiyonel olarak kullanılabilmektedir
* Çalışma aralığı: +1.5 -12,5
* Su haznesi içerisinde bulunan şamandıra sistemiyle otomatik olarak su alacak şekilde imalatı yapılmıştır
* Eksildikçe su kazanını kendiliğinden dolduran sistemiyle üretimi yapıldığından şamandıralı su sebili modellerindendir - Çelik sebil satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlığı 45 Kg
* Kompresör 1/4 Hp
* Güç Kaynağı 220V / 50 hz
* Soğutucu Akışkan Gaz: 134a 190gr - Çelik sebil satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 158x56x50 cm
* Ambalajlı ölçüler: 163x60x53 cm - Çelik sebil satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çelik Sebil HFS1620:İmalatı 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olan bu 150 litre kapasiteli çelik sebil askeriyelerde camilerde yurtlarda restoranlarda kullanılan dayanıklı çelik sebil modelidir - Çelik sebil satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok