x 


Elektrikli Çay Ocağı Su Kazanı Bakır Dışı Paslanmaz Çay Ocak

En kaliteli endüstriyel çay yapma makinalarının sanayi tipi çay ocaklarının otomatik çay yapan makinelerin en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Elektrikli Çay Ocağı Su Kazanı Bakır Dışı Paslanmaz Çay Ocak AGPK1000:Elektrikli kahveci ocağı 3 demlikli model olup 2,4,5 ve 6 demlikli çay ocaklarımız da mevcuttur - Elektrikli çay ocağı su kazanı bakır dışı paslanmaz proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 40.654,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Elektrikli Çay Ocağı Su Kazanı Bakır Dışı Paslanmaz Çay Ocak AGPK1000

* Paslanmaz çelik  çay ocağı elektriklidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çay ocağının kapasitesi 35 litredir
* Elektrikle çalışan bu çay ocağı paslanmaz sac kaplama olup, çay ocağının su deposu bakırdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çay ocağındaki suyun konulduğu kazanın bakır yapısı, bakırın; sıcaklığı rahat ileten, sağlıklı ve lezzetli çay veren, kireçlenmeyi en az seviyede yapan bir metal olması sebebiyle tercih edilmektedir
* Yandan kahve pişirmek için kahve ocağı vardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çay ocağı içerisindeki ısıyı muhafaza etmek için taş yünü izolasyonu vardır
* Su şebekesine bağlanan şamandıralı sistemle çay ocağına otomatik su dolumu yapılır, su ilave etmeye uğraşmazsınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çay ocağının bol ve ucuz parçaları yedek parça deposu stoklarında daima mevcuttur

Elektrikli Çay Ocağı Su Kazanı Bakır Dışı Paslanmaz Çay Ocak AGPK1000:Fabrika ve işyerlerinde kantinlerde yemekhanelerde kullanılan bu 3 demlikli model çay demleme ocağı bakır kazanıyla lezzetli çaylar demlemenize yardımcı olur - Elektrikli kahveci ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok