x 


Gazlı Döner Robotu

İmalatçısından en kaliteli gazlı döner robotu modelleri en uygun gazlı döner robotu toptan gazlı döner robotu satış listesi gazlı döner robotu fiyatlarıyla gazlı döner robotu satıcısı telefonu 0212 2370759
Gazlı Döner Robotu ADR-5 G:Profesyonel gazlı döner robotu modelleri kaliteli ekonomik gazlı döner robotu fiyatları sanayi tipi gazlı döner robotu teknik şartnamesi uygun gazlı döner robotu fiyatı özellikleri Telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 787.107,42 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Gazlı Döner Robotu ADR-5 G

* Ağırlık: 198 kg - Gazlı döner robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Derinlik: 127 cm
* Derinlik alt: 109 cm
* Genişlik: 91 cm
* Gerilim kontrol: 230V/50-60 Hz. - Gazlı döner robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç (kontrol): 120-400 W
* Güç ocak: 13,3 kW
* Radyan sayısı: 5
* Yükseklik: 147 cm - Gazlı döner robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hijyenik ve el değmeden kesim yapabilmesi
* LPG'li ve NG seçenekleri mevcuttur. Sipariş esnasında hangi tür gazla çalıştırılacağı bildirilmelidir
* İstenilen kalınlıkta ve sürekli döner kesimi yapabilmesi
* 24 saat çalışma özelliği - Gazlı döner robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Patentli şiş yataklama mekanizması sayesinde sıfır boşluk hassas açı konumlama ve manuel döndürme özelliğine sahiptir
* Patentli yüzey takip aparatı sayesinde hatasız döner yüzeyi algılama özelliği
* Kullanımın basit olması ve herhangi bir tecrübeye ihtiyaç duyulmaması
* Çıkarılabilir parçalar sayesinde kolay ve hızlı temizlik imkanı (otomatik makinalarda temizlenebilme özelliği) - Gazlı döner robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dokunmatik ekran sayesinde geniş kesim parametresi seçme özelliği
* Etin yüzeyine ayarlanabilir baskı özelliği
* Döner pişirme dönme hızı ayarlayabilme özelliği
* Sökülebilir raylı ve süzgeçli et haznesi - Gazlı döner robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Bıçak bileme modu
* Kesim genişliği, bekletmeli ve sürekli kesim özelliği
* İleri geri hareket eden ve açısı ayarlanabilen döner ocağı
* Temizlik sırasında radyanların zarar görmemesi için koruma sacının bulunması - Gazlı döner robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kesilen etin sıcaklığını muhafaza etmek için ısıtıcı ünite
* Gazlı ve elektrikli tip döner ocağını cihaza kolaylıkla adapte edebilme özelliği
* Kolay ocak temizleme için konumlama
* Bu profesyonel gazlı döner robotu 2 yıl garantili satılmakta olup, gazlı döner robotu yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal gazlı döner robotu yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca elinizde böyle bir gazlı döner robotu var ve arızalıysa veya gazlı döner robotunun bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli gazlı döner robotu tamircilerinden oluşan teknik servisimize gazlı döner robotu bakımını onarılacak gazlı döner robotu tamirini servisini yaptırabilir, gazlı döner robotu yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel gazlı döner robotu bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Gazlı Döner Robotu ADR-5 G:Sanayi tipi döner pişirme ve kesme robotlarından bu gazla çalışan döner robotu ile yaprak döner bodrum döner et döner tavuk döner satışı yapan dönerci dükkanlarınızda kebapçılarınızda hem döneri pişirme ve hem de döneri kesme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz - Gazlı döner robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok