x 


Gazlı Kaynatma Kazanı

İmalatçısından en kaliteli gazlı kaynatma kazanları modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370759
Gazlı Kaynatma Kazanı AKTG-1000 D:Kaynatma tenceresi gazla çalışan kaynatma kazanı modellerinden olan bu 250 litre kapasiteli gazlı kaynatma tenceresi son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Gazlı kaynatma tenceresi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 375.893,76 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Gazlı Kaynatma Kazanı AKTG-1000 D

250 Litrelik Gazlı Kaynatma Kazanı / Direkt

* Ağırlık: 200 Kg - Gazlı kaynatma kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 100x107x95 cm
* Güç Sarfiyatı-LPG: 1.497 Kg/h
* Güç Sarfiyatı-NG: 2.220 m3/h
* Kapasite: 250 Lt - Gazlı kaynatma kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kilokalori-LPG: 16337
* Kilokalori-NG: 18056
* Kw-LPG: 19
* Kw-NG: 21 - Gazlı kaynatma kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir
* Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve hijyendir
* Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir
* LPG ve NG seçenekleri mevcuttur - Gazlı kaynatma kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Restoranlarda lokantalarda kemik haşlama yemek kaynatma kazanı olarak kullanılan bu profesyonel 250 litrelik gazlı kaynatma kazanı 2 yıl garantili satılmakta olup, gazlı kaynatma kazanı yedek parçaları (musluğu,rezistansı,kapağı,kapak kolu v.b. gazlı kaynatma kazanı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal gazlı kaynatma kazanı yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca elinizde böyle bir gazlı kaynatma kazanı var ve arızalıysa veya gazlı kaynatma kazanının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli profesyonel gazlı kaynatma kazanı tamircilerinden oluşan teknik servisimize gazlı kaynatma kazanı bakımını profesyonel gazlı kaynatma kazanı tamirini servisini yaptırabilir, gazlı kaynatma kazanı yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel gazlı kaynatma kazanı bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Gazlı Kaynatma Kazanı AKTG-1000 D:Kaynatma tenceresi gazla çalışan kaynatma kazanı modellerinden olan bu 250 litre kapasiteli gazlı kaynatma tenceresi son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Gazlı kaynatma tenceresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok