x 


Gemi Tipi Yer Izgarası

İmalatçısından en kaliteli inox krom su tahliye kanalı ızgaraları modelleri endüstriyel mutfak yemekhanelerine uygun su drenaj kanalı üst ızgarası fabrikası üreticisinden toptan gemi tipi paslanmaz çelik bulaşıkhane yer ızgarası satış fiyatları listesi k
Gemi Tipi Yer Izgarası PP-1744:Bütün ıslak zeminlerde kullanılan su tahliye kanalları üzerine gelen profesyonel endüstriyel ızgara modellerindendir.Gemi tipi su drain ızgarası fabrika krom su tahliye ızgarası bulaşıkhane su boşaltma kanallarının su gider kanalı üst ızgarası olarak da kullanılır.Kanal ızgarasının Üretimi 304 kaliteli paslanmaz çelikle yapıldığından fiyatları ekonomiktir.Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi inox kanal ızgarası fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu gemi tipi yemekhane yer ızgaralarının bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir yerine konulur sorusuna cevap kullanımı havuz kenarı kaymaz yer ızgarasının temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır.Yürüyüş yolları su tahliye kanallarıyla ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.096,29 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Gemi Tipi Yer Izgarası PP-1744

 * Izgaranın üretimi 17x44 santim ölçüsünde yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Aralıkları 25x25 mm.lik kare peteklerden oluşmuştur

 * İmalatında 304 kalitedeki 2 mm kalınlığındaki paslanmaz krom çelik saç kullanılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Sağlamdır; kullanıldığı alanlarda üzerinden ağır yüklerin, arabaların geçişine olanak sağlar

 * Yerine koyması, montajı basittir; sadece kanalın yuvasına bırakılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kullanım alanları çok çeşitlidir; her türlü su tahliye gideri kanalı üzeri ızgarası, metro havalandırma bacası üst ızgarası, zemin altı depoların tavan üstü havalandırma bacası olarak kullanılır

 * Çok çeşitli endüstriyel kullanım alanı olmakla birlikte; sanayi mutfaklarında yemekhane su gideri ızgarası, bulaşıkhane su tahliye kanalı ızgarası olarak kullanılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Standart üretilmiş gemi su drain kanalı ızgarası haricinde; ölçüleri özel her türlü petekli havalandırma ızgarası imalatı, inox yer gideri su tahliye kanalı üst ızgaralarının da üretimini yapıyoruz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Gemi Tipi Yer Izgarası GTI 17X44:Islak zeminler için su boşaltma gideri kanalı üst ızgarası modellerinden gemi tipi yer ızgarasının üretimi 17*44 cm ölçüsünde 25x25 mm kare ızgara aralıklarında gemi tipi yer ızgaraları fabrikası imalatı gemilerin yürüyüş yollarında havalandırma üstlerinde hava geçişi için havalandırma ızgarası olarak ve fabrika tipi su giderlerinin üstünde kullanılan kaydırmaz yüzeyli gemi tipi yer ızgarasıdır - Gemi tipi yer ızgarası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Gemi tipi yer ızgarası satışı haricinde farklı model-ölçülerde kenetli ağır yük ızgaraları, fabrikaların metroların havalandırma çıkışları için sağlam kare havalandırma bacası ızgaraları ve petek şeklinde su drenajı üst ızgarası satışımız vardır - Gemi tipi yer gideri kanal üstü ızgarası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok