x 


Rendeli Patates Soyma Makinesi

en kaliteli paslanmaz zımparalı taban rendeli çelik rendeli patates soyma makinelerinin tüm modellerini en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Gün içerisinde çokça kızartmalık patetes soyan yemeklik patates soyan püre için patetesleri kabuklarından ayırmak isteyen yemek fabrikaları hastaneler askeri tesisler bu patetes kabuklarını soyan makinayla patetes soyma işleriniz artık çok çabuk ve zahmet
Satış fiyatı 11.422,40 TL
Fiyatı : 9.680,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Patates Soyma Makinası Endüstriyel Rendeli Patetes Soyucu APS 9

Patates Kabuğu Soyma Makinası Endüstriyel Patates Soyan Makine

Çalışma Gerilimi 3 Faz 380 Volt Trifaze Elektrikle Çalışır
Patates Soyma Makinasının Motor gücü : 0,37kW. - 380V.
Patetes Soyucu Hazne kapasitesi 12 kilogram
Saatte patates soyma kapasitesi 260 kilodur
Patetes Soyma Makinasının eni 52 cm.dir
Patetes Soyma Makinasının derinliği 37.5 cm.dir
Patetes Soyma Makinasının yüksekliği 101 cm.dir
Patetes Kabuğu Soyucu Makinanın gövdesi, ayakları, haznesi ve döner disk soyucusu paslanmaz çelikdir

Cihazın üzerinde Elektronik kontrol panelinden cihazın çalıştırmasını yapabilirsiniz, soyma süresi sonunda makina kendiliğinden durur.
Patates kabuklarını soyan bu makina çalışma esnasında su alarak çalışır, suyu çalışma esnasında soyduğu patateslerden kalan kabukları dışarı atmak için kullanır.
Patates Kabuğu soyma makinasının ağırlığı 47 kilogramdır
Patetes soyma makinesinde, elektriksel ve mekanik donanımla alakalı gerekli olan bütün emniyet tedbirleri alınmıştır, güvenle kullanabilirsiniz.

Bu Patetes Soyma makinası Türkiye\'de geliştirilmiş ve endüstriyel tasarım tescili yapılmış bir makinadır.

PS12E Patates kabuklarını rendeleme makinasıyla ardarda yüzlerce kilo patetesin kabuklarını çok seri şekilde soyabilirsiniz. Soyulmuş pateteslerin kabuklarını giderden dışarı kolayca boşaltan yapısındaki üstünlük sayesinde ardarda kullanımda hiç bir tıkanıklık yaşamadan patetesleri soyma işinize devam edersiniz.

Üstün ve yenilikçi tasarıma sahip sertleştirilmiş paslanmaz çelik soyucu diski, sulu çalışarak patetes kabuğunu üstün soyucu performans sunar.

Patates Soyma Makinesi makinası ergonomik ve şık dizaynlıdır,

Yaygın servis ağıyla 2 yıl garantilidir
15 yıl yedek parça bulundurma garantisi vardır.

Not: Aksan; patates kabuğu soyucu, patates soyma makinasının üreticisi Yazıcılar makinanın sürekli ürün geliştirmesi sebebiyle, cihaz üzerindeki teknik özellik, görünüm ve şekil değişikliği hakkını saklı tutar.

Böyle bir patates soyma makinanız var ve arızalı ise tamir bakım servis için 0212 2370759 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Elektrikli patates soyucu sayesinde bir çuval patatesi soymak sadece saniyeler alır. Devrilebilen gövdesi, malzemeleri patatesleri kolay ve hızlı boşaltma için tasarlanmıştır. Otomatik zamanlayıcı ile çalıştırılır: 30-90-120 saniye sonra durur.

Makinanın kontrol-elektrik paneli, makinanın gövdesinden tamamen ayrılmıştır. Bu sayede tüm patates soyma makinalarının ortak problemi olan elektriksel problemler tamamen önlenmiştir. Mükemmel izolasyon sağlanmıştır.

Gün içerisinde çokça kızartmalık patetes soyan yemeklik patates soyan püre için patetesleri kabuklarından ayırmak isteyen yemek fabrikaları hastaneler askeri tesisler bu patetes kabuklarını soyan makinayla patetes soyma işleriniz artık çok çabuk ve zahmetsiz olarak kolayca bitecek. Ustalığınızı konuşturmakla ilgili zamanı kendinize ayırabileceksiniz. Arayınız 0212 2370749

Genel Değerlendirme (0)

0 / 5 yıldız
  • Henüz hiç yorum yok

Yorum yapın

Sorularınızı, isteklerinizi, merak ettiklerinizi aşağıdan yazabilirsiniz

0
Yorumlarınız yönetici tarafından değerlendirilecek.
hizmet koşulları.

Sorular / Cevaplar

Limonatalığın kavanozu kırılmaya dayanıklı polikarbon haznelidir.Paslanmaz çelikle imalatı yapılan l...
Haftanın Kampanyalı Parçaları: Boşaltma pompası, Brema buz makinesi pompası, Elettrobar Boyler ısıtı...
krom çelik bulaşık sıyırma tezgahı imalatı yapıyor musunuz?
Makinelerinizin Parçalarını Satıyoruz

Merhaba. Ürünlerimizin 2 yıl garantili satıldığını ve en aşağı 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi olduğunu zaten biliyorsunuz. Fakat şu an kullandığınız bütün endüstriyel mutfak makinesi yedek parçalarını da sattığımızı biliyor musunuz? Tıklayabilirsiniz

İndirimli Kampanyalı Fiyatlardan ve Bilgilerden Haberdar Olmak İçin Mail Listemize Katılın

Rahatsız etmeyeceğiz; genellikle ayda 1 hatırlatıcı...

Mail Adresiniz     :   

Hem Ekonomik Hem de Kaliteli Ürünler
Size daha fazla yardımcı olmamızı istediğimiz bir konu varsa; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. veya 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759 dan bize ulaşabilirsiniz. Bütün ürünlerimiz 2 yıl garantili olup, en kaliteli ve ekonomik ürünleri bizden tedarik edebileceğinizin sözünü veriyoruz. Özellikle toptan alımlarınızda toptancı fiyat listesi üzerinden fiyatlandırma için, firma isminiz ve iletişim bilgilerinizle size özel atanacak satış temsilcimizle irtibata geçiniz... This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.