x 


İçten Çekmeli Havlu Aparatı

İmalatçısından İndirimli İçten Çekmeli Havlu Aparatı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden İçten Çekmeli Havlu Aparatı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli İçten Çekmeli Havlu Apar
İçten Çekmeli Havlu Aparatı PAL-3440-S Özellikleri / Malzemesi Pratik tuvalet kağıdı dispenseri Siyah olarak üretilmiştir. Endüstriyel İçten Çekmeli Havlu Aparatı imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Pratik tuvalet kağıdı dispenseri modelleri fiyatları, toptan İçten Çekmeli Havlu Aparatı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 323,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
İçten Çekmeli Havlu Aparatı PAL-3440-S

Pratik tuvalet kağıdı dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Pratik tuvalet kağıdı dispenseri
Siyah olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel İçten Çekmeli Havlu Aparatı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi İçten Çekmeli Havlu Aparatı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle İçten Çekmeli Havlu Aparatı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan İçten Çekmeli Havlu Aparatı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok