x 


İki Tavalı Set Üstü Tantuni Kebabı Ocağı

En kaliteli tantuni pişirme kızartma set üstü ve tezgahlı modellerinin en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
İki Tavalı Set Üstü Tantuni Kebabı Ocağı HMK-TNOG 2 CE: Tantuni yapan lokanta ve restoranlarda kullanıma uygun 2 tavası olan set üstü model tantuni kebabı ocağıdır - İki tavalı set üstü tantuni kebabı ocağı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 15.972,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

İki Tavalı Set Üstü Tantuni Kebabı Ocağı HMK-TNOG 2 CE

* Ölçüler: 120x50x35 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 14 kg
* Güç: 16 Kw
* Doğalgazlı veya lpg'li kullanılabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çift tavalıdır
* Tantuni pişirmek için kullanılan bu tantuni ocağı küçük olmasına karşın büyük tantuni tezgahlarından tantuni pişirme kapasitesi bakımından eksikliği yoktur
* Standart setüstü tantuni ocağı dışında özel ölçülü setüstü tantuni ocağı imalatı da yapılmaktadır - Özel üretim tantuni tezgahı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İki Tavalı Set Üstü Tantuni Kebabı Ocağı HMK-TNOG 2 CE: Tantuni kebabı pişirme ocakları bölümündeki bu tantuni pişirme ocağı modeli tantunicilerde tantuni pişirmek, mersin tantunisi yapmak, yöresel mersin tantuni hazırlamak için kullanılan bir tantuni ocağı modelidir. Tantuni ocağında kullanılan alüminyum tantuni tavaları dövme alüminyum tantuni tavası olup tantuni pişirmeye uygundur. Bu tantuni ocağı dışında; dolaplı tantuni ocağı dekoratif tantuni tezgahı tek tavalı 3 tavalı büyük tantunici tezgahı tantuni ocağı modelleri vardır. Özel tantuni ocağı imalatı satışı ve standart tantuni ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok