x 


Izgara Maşası

İmalatçısından İndirimli Izgara Maşası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Izgara Maşası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Izgara Maşası Kullanışlı ekonomik endüstriyel Izgara
Izgara Maşası Çeşitleri Üreticisi OZB-8103
Özellikleri / Malzemesi Izgara Maşası 32 cm No:3 olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Izgara Maşası modelleri fiyatları, toptan Izgara Maşası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 137,71 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Izgara Maşası OZB-8103

Izgara Maşası No:3 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 32 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Izgara Maşası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Izgara Maşası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Izgara Maşası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Izgara Maşası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok