x 


Kahveci Kazanı Şamandıra Topu

İmalatçısından en kaliteli kahveci kazanı şamandıra topları modelleri bakır çay ocaklarına en uygun kahveci kazanı şamandıra topu toptan serve kahveci kazanı şamandıra topu parçası satış listesi varış kahveci ocağı şamandıra topu fiyatlarıyla gumbala kah
Kahveci Kazanı Şamandıra Topu KROM TOP:Varış çay kazanları için profesyonel kahveci kazanı şamandırası topu fiyatları bakır çay kahveci ocaklarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik kahveci kazanı şamandıra topu modelleri serve bakır kahveci kazanı için endüstriyel su kazanı paslanmaz şamandıra topu yedek parçası gumbala çay-kahve ocağında kullanılan çaycı kazanı şamandırası topları fiyatı özellikleri tamiri kahveci kazanı kaynaklı şamandıra topu bakımı temizliği nasıl yapılır fabrikasından kahveci kazanı şamandırası topu nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 717,06 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kahveci Kazanı Şamandıra Topu KROM TOP

* Çay kazanı şamandıra topunun imalatı paslanmaz çelikten yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Topun yüksekliği ve genişliği yaklaşık 7 santim ölçüsünde olup kaynak yerindeki genişliği 82 milimetredir

* Üzerine kaynaklı milin uzunluğu 13 cm olup üretiminde ucuna diş açılmış sarı malzeme kullanılmıştır

* Paslanmaz şamandıra topunun tam boyu 20.3 cm.dir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kahveci Kazanı Şamandıra Topu KROM TOP:Kahveci ocağı şamandıraları çay kazanı su tankı su seviye şamandırası topları modellerinden paslanmaz çelik topu olan kahveci kazanı şamandıra topunun üretimi paslanmaz krom saçtan profesyonel varış inox kahveci kazanı şamandıra topları fabrikasınca imalatı yapılmış kaliteli kahveci şamandıra topu yedek parçası olup bağlantı mili ve somunu sarı malzemeden kahveci kazanı yedek parçasıdır - Serve kahveci kazanı şamandıra topu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kahveci kazanı şamandıra topunu orijinal serve bakır çay kazanı şamandırası gumbala kahveci ocağı su kazanı şamandırası varış çay ocakları fabrikası üretimi kahveci tipi çay pişirme makinelerinde kahveci kazanı şamandıra topu olarak kullanabilirsiniz - Gumbala kahveci kazanı şamandıra topu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok