x 


Kapaklı Palex Tuvalet Kağıtlığı

İmalatçısından İndirimli Kapaklı Palex Tuvalet Kağıtlığı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kapaklı Palex Tuvalet Kağıtlığı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kapaklı Palex Tu
Kapaklı Palex Tuvalet Kağıtlığı PAL-3802-6 Özellikleri / Malzemesi Krom ev tipi wc kağıt asacağı (kapaklı) 430 kalite olarak üretilmiştir. Endüstriyel Kapaklı Palex Tuvalet Kağıtlığı imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Krom ev tipi wc kağıt asacağı (kapaklı) modelleri fiyatları, toptan Kapaklı Palex Tuvalet Kağıtlığı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 126,72 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kapaklı Palex Tuvalet Kağıtlığı PAL-3802-6

Krom ev tipi wc kağıt asacağı (kapaklı)  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Krom ev tipi wc kağıt asacağı (kapaklı)
430 kalite olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kapaklı Palex Tuvalet Kağıtlığı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kapaklı Palex Tuvalet Kağıtlığı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kapaklı Palex Tuvalet Kağıtlığı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kapaklı Palex Tuvalet Kağıtlığı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok