x 


Kasa Taşıma Arabası

İmalatçısından en kaliteli kasa taşıma arabası modelleri en uygun kasa taşıma arabası toptan kasa taşıma arabası satış listesi kasa taşıma arabası fiyatlarıyla kasa taşıma arabası satıcısı telefonu 0212 2370750
Kasa Taşıma Arabası AOR-1721:Profesyonel kasa taşıma arabası modelleri kaliteli ekonomik kasa taşıma arabası fiyatları sanayi tipi kasa taşıma arabası teknik şartnamesi otellerde kullanıma uygun kasa taşıma arabası fiyatı özellikleri Telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.050,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kasa Taşıma Arabası AOR-1721

* Ölçüler: E:52 B:60 Y:116 cm - Kasa taşıma arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrostatik boyalı dkp iskelet
* İki adet tekerlek - Kasa taşıma arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kasa Taşıma Arabası AOR-1721:Taşıma arabalarından bu boş kasa dolu kasa taşımakta kullanılan 2 tekerli arabanın iskeleti elektrostatik boyalı dkp den yapılmıştır - Kasa taşıma arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok