x 


Kebaplık Et Parçalama Makinası

En kaliteli et parçalama makinası kebaplık kıyma bıçak kıyması zırk kıyması çıkarma makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satışı
Kebaplık Et Parçalama Makinası UZK-01 3 BICAKLI:Zırh bıçağıyla el kıyması yapanlar;et kıyma makinası eti eziyor kebaptaki tadı bozuyor veya yetersiz veriyor diyorsanız bu motorlu et parçalama makinası aynı bıçak kıyması gibi eti ezmeden,suyunu çıkartmadan parçalayıp kıyarak kebaplarınızda kullanabileceğiniz satır kıymasını verir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 82.420,64 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kebaplık Et Parçalama Makinası UZK-01 3 BICAKLI

* Motor Gücü: 2.2 kw / 3 hp Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 220 voltla çalışmaktadır
* 3 bıçaklı modeldir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 8 kg sebze / 6 kg et / 5 kg humus
* Net Ölçüler ve Ağırlık: 47x66x100 cm. / 55 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paket Ölçüsü ve Ağırlık: 53x68x106 cm. / 62 kg
* Hacim (m3): 0,4 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kebaplık Et Parçalama Makinası UZK-01 3 BICAKLI:Zırh bıçağıyla el kıyması yapanlar;et kıyma makinası eti eziyor kebaptaki tadı bozuyor veya yetersiz veriyor diyorsanız bu 3 bıçaklı et parçalama makinası aynı bıçak kıyması gibi eti ezmeden,suyunu çıkartmadan parçalayıp kıyarak kebaplarınızda kullanabileceğiniz satır kıymasını verir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok