x 


Kırmızı Büyük Rulo Peçetelik

İmalatçısından İndirimli Kırmızı Büyük Rulo Peçetelik Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kırmızı Büyük Rulo Peçetelik Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kırmızı Büyük Rulo Peç
Kırmızı Büyük Rulo Peçetelik PAL-3448-B Özellikleri / Malzemesi Standart jumbo tuvalet kağıdı dispenseri Kırmızı olarak üretilmiştir. Endüstriyel Kırmızı Büyük Rulo Peçetelik imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Standart jumbo tuvalet kağıdı dispenseri modelleri fiyatları, toptan Kırmızı Büyük Rulo Peçetelik çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 483,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Kırmızı Büyük Rulo Peçetelik PAL-3448-B

Standart jumbo tuvalet kağıdı dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Standart jumbo tuvalet kağıdı dispenseri
Kırmızı olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kırmızı Büyük Rulo Peçetelik fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kırmızı Büyük Rulo Peçetelik modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kırmızı Büyük Rulo Peçetelik fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kırmızı Büyük Rulo Peçetelik alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok