x 


Kırmızı Duvara Monte Peçetelik

İmalatçısından İndirimli Kırmızı Duvara Monte Peçetelik Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kırmızı Duvara Monte Peçetelik Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kırmızı Duvara Mon
Kırmızı Duvara Monte Peçetelik PAL-3438-B Özellikleri / Malzemesi C katlama tuvalet kağıt dispenseri Kırmızı olarak üretilmiştir. Endüstriyel Kırmızı Duvara Monte Peçetelik imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli C katlama tuvalet kağıt dispenseri modelleri fiyatları, toptan Kırmızı Duvara Monte Peçetelik çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 450,46 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Kırmızı Duvara Monte Peçetelik PAL-3438-B

C katlama tuvalet kağıt dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
C katlama tuvalet kağıt dispenseri
Kırmızı olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kırmızı Duvara Monte Peçetelik fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kırmızı Duvara Monte Peçetelik modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kırmızı Duvara Monte Peçetelik fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kırmızı Duvara Monte Peçetelik alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok