x 


Kıvrılır Gaz Borusu

İmalatçısından İndirimli Kıvrılır Gaz Borusu Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kıvrılır Gaz Borusu Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kıvrılır Gaz Borusu Kullanışlı ekonomik
Kıvrılır Gaz Borusu M.D099.08 Özellikleri / Malzemesi 90 cm Çift rekorlu 1/4-1/4

* Her iki ucu rekorludur  proje@mutfakmalzemeleri.com


* İçe konik bağlantı şekli vardır


* Havşalı montaj-bağlama şekline uygundur  proje@mutfakmalzemeleri.com


* Çift rekorlu 1/4x1/4 ölçüsündedir


* Kıvrılabilir esnek metal flex borudan imal edilmiştir  proje@mutfakmalzemeleri.com olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Kıvrılır Gaz Borusu üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Çelik Esnek Gaz Fleksi modelleri fiyatları, toptan Kıvrılır Gaz Borusu çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 222,02 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Kıvrılır Gaz Borusu M.D099.08

Paslanmaz Çelik Esnek Gaz Fleksi  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
90 cm
Çift rekorlu 1/4-1/4
* Her iki ucu rekorludur  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İçe konik bağlantı şekli vardır
* Havşalı montaj-bağlama şekline uygundur  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çift rekorlu 1/4x1/4 ölçüsündedir
* Kıvrılabilir esnek metal flex borudan imal edilmiştir  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kıvrılır Gaz Borusu fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kıvrılır Gaz Borusu modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kıvrılır Gaz Borusu fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kıvrılır Gaz Borusu alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok