x 


Mateka Kıyma Makinesi Keçesi

Mateka Kıyma Makinesi Keçesi:Kasap kıyma makinası keçeleri şanzuman yağ keçeleri market tipi kıyma makinası yedek parçaları Mateka kıyma makinası keçelerinden bu sanayi tipi kıyma makinesi keçesi satışı için arayınız 0212 2974432
Mateka Kıyma Makinesi Keçesi DMK-6672-NB17-1:Kasap kıyma makinası keçeleri şanzuman yağ keçeleri market tipi kıyma makinası yedek parçaları Mateka kıyma makinası keçelerinden bu sanayi tipi kıyma makinesi keçesi 65x90x10 ölçüsünde orijinal Mateka kıyma makinası keçesidir.Mateka kıyma makinası fabrikasının imalatı kıyma makinalarının et helezonu üzerindeki yağ sızdırmazlık keçesidir.Mateka kıyma makinası keçesi Mateka kıyma makineleri haricinde yumlu olduğu bütün kıyma makinalarının yağ keçesi olarak kullanılır - Mateka kıyma makinesi redüktör yağ keçesi parçaları satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 157,32 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Mateka Kıyma Makinesi Keçesi DMK-6672-NB17-1

65X90X10 Keçe DMK-6672-NB17-1 NBR malzemeden endüstriyel kullanıma uygun sanayi tipinde üretilmiştir

Su-yağ kaçırmayı önleyen keçenin üretimi kaliteli KK-T malzemeden yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mil çapı 65 mm. yuva çapı 90 mm. yüksekliğiyse 10 mm ölçülerinde sızdırmazlık keçesi olan makinalarda-ekipmanlarda kullanılır

Özel tasarımlı imalatı sayesinde kullanıldığı makinelerin, ekipmanların çalışma ömrünü uzatır, işletme giderleri ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar, dolayısıyla ekonomiktir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel üretim yöntemleriyle endüstriyel 65x90x10 lastik keçeleri fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 65 90 10 keçe modellerindendir

Yüksek ürün sirkülasyonu sebebiyle 65*90*10 keçe lastiği fotoğrafları temsili konulmuş olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 65X90X10 makine keçesi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ayrıca her türlü toptan; yaylı yaysız standart nbr silikon viton poliüretan yağ ve su keçeleri çeşitleri Gıdaya uygunluk sertifikalı teflon, yüksek basınç ve flanşlı keçe modelleri Yün keçeler ve v-ringler, kaset tipi ve statik keçelerin (O-ringler, destek ringleri) fiyatları için yazabilirsiniz (toptan satış desteği) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mateka Kıyma Makinesi Keçesi DMK-6672-NB17-1:Kasap kıyma makinası keçeleri şanzuman yağ keçeleri market tipi kıyma makinası yedek parçaları Mateka kıyma makinası keçelerinden bu sanayi tipi kıyma makinesi keçesi 65x90x10 ölçüsünde orijinal Mateka kıyma makinası keçesidir.Mateka kıyma makinası fabrikasının imalatı kıyma makinalarının et helezonu üzerindeki yağ sızdırmazlık keçesidir.Mateka kıyma makinası keçesi Mateka kıyma makineleri haricinde yumlu olduğu bütün kıyma makinalarının yağ keçesi olarak kullanılır - Mateka kıyma makinesi redüktör yağ keçesi parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok